Fajne gry na telefon z Androidem » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Sticklings
Sticklings
Dodano: 08-11-2016
Przekierowań: 632
Sticklings to gra logiczna. Jeśli ktoś pamięta Lemingi to właśnie jest coś podobnego. Jednak pod względem graficznym to chyba jednak Lemingi były znacznie ciekawsze, były małymi bardzo charakterystycznymi postaciami z równie ciekawą animacją. Mamy modę na wszelkie uproszczenia więc Sticklings wpisuje się w ten trend i wychodzi z tego popularna, prawie biało-czarna gra o minimalnej animacji.

Sticklings to prosta gra logiczna, w której musimy przeprowadzić nieświadomych niczego małych ludzików z punktu A do punktu B. Jeśli nie pokierujemy ich odpowiednio to albo będą chodzić bez sensu w kółko albo spadną z wysokości.

Żeby przejść dany poziom zwykle musimy nadać jednemu lub większej ilości Sticklingów specjalne właściwości, takie jak na przykład: znak stopu, wybuch czy też budowniczy schodów. Ilość Sticklingów z daną cechą jest ograniczona, więc musimy rozważnie z nich korzystać.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!