Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Sticklings
Sticklings
Dodano: 08-11-2016
Przekierowań: 257
Sticklings to gra logiczna. Jeśli ktoś pamięta Lemingi to właśnie jest coś podobnego. Jednak pod względem graficznym to chyba jednak Lemingi były znacznie ciekawsze, były małymi bardzo charakterystycznymi postaciami z równie ciekawą animacją. Mamy modę na wszelkie uproszczenia więc Sticklings wpisuje się w ten trend i wychodzi z tego popularna, prawie biało-czarna gra o minimalnej animacji.

Sticklings to prosta gra logiczna, w której musimy przeprowadzić nieświadomych niczego małych ludzików z punktu A do punktu B. Jeśli nie pokierujemy ich odpowiednio to albo będą chodzić bez sensu w kółko albo spadną z wysokości.

Żeby przejść dany poziom zwykle musimy nadać jednemu lub większej ilości Sticklingów specjalne właściwości, takie jak na przykład: znak stopu, wybuch czy też budowniczy schodów. Ilość Sticklingów z daną cechą jest ograniczona, więc musimy rozważnie z nich korzystać.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność