Fajne gry na telefon z Androidem » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Lara Croft GO
Lara Croft GO
Dodano: 29-03-2020
Przekierowań: 609
Lara Croft GO to gra, która normalnie kosztuje ok. 30 zł, teraz jest za darmo. Trzeba się spieszyć bo promocja trwa tylko do 2 kwietnia br.

Lara Croft to postać znana z klasyki gier, przygodowej gry akcji - Tomb Raider. Tym razem Lara występuje w turowej grze logicznej.

W grze mamy podział naszej akcji na tury. Jeśli w danym poziomi nie ma innych aktywnych narzędzi lub postaci to możemy wykonać dowolną ilość posunięć. Jeśli jednak na danej planszy występują np. jakieś zwierzęta, które wchodzą w interakcje z naszą bohaterką to trzeba pamiętać, że zaraz po naszym ruchu to one przejmują ruch. Najbardziej jaskrawym przykładem takiej kontrakcji jest plansza, na której są duże jaszczurki. Gdy tylko zbliżymy się do nich to wówczas są one w stanie nas ścigać. My mamy jedno posunięcie, następnie jaszczurka próbuje nas dopaść.

Lara Croft GO jest pełna bardzo ciekawych pomysłów i każda kolejna plansza może być dla nas logicznym wyzwaniem. Oprawa graficzna także jest ciekawa a sama Lara bardzo przypomina tą Larę znaną z pierwowzoru.
   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!