Fajne gry na telefon z Androidem » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Drawtopia Premium
Drawtopia Premium
Dodano: 23-04-2017
Przekierowań: 565
Drawtopia to ciekawa gra logiczna, która w chwili obecnej jest promowana poprzez jej darmowe udostępnienie. Normalna cena gry to ok. 10 zł.

Obsługa gry jest bardzo prosta a sam pomysł wydaje się być dość oryginalny. Mamy kulkę, która zachowuje się tak jak normalny przedmiot o kulistym kształcie, na który działa siła przyciągania. Kulka leci w dół jeśli nie ma przeszkód i odbija się na wyboistym kształcie, który możemy narysować. Naszym zadaniem jest takie poprowadzenie kulki żeby zebrała wszystkie gwiazdki i dotarła do oznaczonego miejsca. Kulka jest prowadzona przez nas poprzez narysowanie jej drogi.W grze są różne elementy i poza elementami statycznymi są także dynamiczne, które bezpośrednio mogą wpływać na zachowanie się naszej kulki. Są więc elementy ruchome ale także ostre krawędzie, które mogą ją zniszczyć, są także punkty teleportacji, które potrafią przenieść kulkę bezpośrednio w bardziej odległe miejsce.

Gra ma sporą grywalność a jej darmowe pobranie wydaje się być ciekawą opcją. Mamy sporo poziomów w różnych pokojach oznaczonymi kolorami.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!