Fajne gry na telefon z Androidem » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Cut the Rope 2
Cut the Rope 2
Dodano: 23-04-2014
Przekierowań: 2 311
Cut the Rope 2 jest to darmowa (obecnie) gra, która jest bardzo fajną łamigłówką. Sam interfejs a w szczególności ocena przejścia każdego poziomu przypomina nieco Angry Birds, inne części mogą wyglądać tak jakby ktoś pomysły (a przynajmniej część) skopiował z gry Bad Piggies, jednak sam koncept wydaje się być dość oryginalny a wykonanie grafik, animacji oraz efektów dźwiękowych wygląda i słucha się po prostu dobrze.

W grze naszym głównym celem jest wykonanie wszystkiego co możliwe, żeby milusiński Om Nom mógł połknąć sobie cukiereczka. Jest to często o tyle trudne, że trzeba poruszyć szereg innych przedmiotów i mechanizmów żeby cukierek powędrował do gardła tegoż stworka. Przy okazji musimy się starać żeby pozbierać gwiazdki dostępne na planszy.

Kolejne plansze to coraz to trudniejsze łamigłówki, szczególnie jeśli chcemy za każdym razem w podsumowaniu widzieć trzy gwiazdki. Kolejne plansze to także coraz to nowe mechanizmy i dodatkowe postacie. Spotykamy tu znane z Bad Piggies naciskane worki, które wytwarzają strumień powietrza, mamy tu także stworzonko, które lata i potrafi przenosić cukierki a a nawet samego Om Noma.

Gra jest darmowa, jednak ma szereg rzeczy, które mogą się nie spodobać. Są tu oczywiście mikropłatności, reklamy oraz zadania, które czasem musimy wykonać żeby bez oczekiwania przejść do kolejnych poziomów. Da się grać jednak za darmo z tym, że może nie zawsze tak komfortowo jakby to mogło być.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Ok
  • Super gra
  • OJ TAM OJ TAM 3:)

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!