Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Candy Crush Soda Saga
Candy Crush Soda Saga
Dodano: 14-12-2015
Przekierowań: 982
Candy Crush Soda Saga to gra logiczna. Z pozoru dość prosta jednak jeśli poświęcimy jej chwilkę, to dowiemy się, że aż taka prosta nie jest. Mamy tu do czynienia z grą polegająca na grupowaniu takich samych elementów. W tym przypadku są to rożnego rodzaju słodycze a przynajmniej na takie mają wyglądać. Rzeczywiście grafika jest bardzo cukierkowa a elementy chciałby się od razu choćby posmakować.

Poza grupowaniem samych elementów zwykle mamy jeszcze do wykonania jakieś zadanie dodatkowe. Na początku musimy uwolnić misie. Misie są ukryte pod zmarzliną, która jest kruszona pod zgrupowanymi w trójki lub czwórki elementami. Zaraz po misiach zbieramy butelki. Jak tylko uda się nam wykonać te zadanie przechodzimy do uwalniania elementów zlepionych gumą balonową. Misie, butelki czy też guma balonowa to poszczególne, nastepujące po sobie poziomy gry. Jeśli w wyznaczonym czasie nie przejdziemy danego poziomu to cofamy się z powrotem do samego początku, czyli do uwalniania misiów.
I to właśnie jest najtrudniejsze w tej grze, że wymaganego ciagle pasmo sukcesów a porażki są karane powrotem do początku.

Candy Crush Soda Saga to gra całkiem fajna, jeśli lubimy gry logiczne i szukamy jakiegoś wyzwania. Pomimo cukierkowej grafiki i prostych zasad raczej nie zaliczyłbym tej gry do grupy rekreacyjnych.
   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Jest

Dodaj komentarz

Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność