Fajne gry na telefon z Androidem » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Buttons and Scissors (Pro)
Buttons and Scissors (Pro)
Dodano: 09-04-2015
Przekierowań: 919
Dziś (9.04.2015) ta gra w sklepie Amazon jest darmowa. Standardowo na wersję PRO (czyli bez denerwujących reklam) kosztuje $1,99 (cena sklepu Amazon). Na chwilę obecną w sklepie Play tej gry w wersji PRO na razie nie ma.

Dla tych, którzy nie znają sklepu Amazon, kilka słów na ten temat: Płatne gry za darmo.

Buttons and Scissors to łamigłówka. Tak jak większość gier logicznych z początku daje nam szanse na dość szybkie przechodzenie poziomów. Jednak każdy kolejny poziom może sprawić nam niespodziankę i pochłonąć nieco więcej czasu na jego rozwiązanie. W grze mamy planszę z kolorowymi guzikami. Zadaniem gracza jest wycięcie wszystkich guzików z planszy. Możemy to robić łącząc je kolorami w prostej linii i wycinając przynajmniej dwa na raz. Gra jest fajna i szybko wciąga. Sama grafika też przyciąga wzrok.

Grę ze sklepu Amazon można pobrać stąd: Buttons and Scissors (Pro).

Klikając poniższy link zostaniemy przeniesieni do sklepu Play gdzie można pobrać grę w wersji standardowej, także za darmo ale z reklamami.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!