Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Buttons and Scissors (Pro)
Buttons and Scissors (Pro)
Dodano: 09-04-2015
Przekierowań: 519
Dziś (9.04.2015) ta gra w sklepie Amazon jest darmowa. Standardowo na wersję PRO (czyli bez denerwujących reklam) kosztuje $1,99 (cena sklepu Amazon). Na chwilę obecną w sklepie Play tej gry w wersji PRO na razie nie ma.

Dla tych, którzy nie znają sklepu Amazon, kilka słów na ten temat: Płatne gry za darmo.

Buttons and Scissors to łamigłówka. Tak jak większość gier logicznych z początku daje nam szanse na dość szybkie przechodzenie poziomów. Jednak każdy kolejny poziom może sprawić nam niespodziankę i pochłonąć nieco więcej czasu na jego rozwiązanie. W grze mamy planszę z kolorowymi guzikami. Zadaniem gracza jest wycięcie wszystkich guzików z planszy. Możemy to robić łącząc je kolorami w prostej linii i wycinając przynajmniej dwa na raz. Gra jest fajna i szybko wciąga. Sama grafika też przyciąga wzrok.

Grę ze sklepu Amazon można pobrać stąd: Buttons and Scissors (Pro).

Klikając poniższy link zostaniemy przeniesieni do sklepu Play gdzie można pobrać grę w wersji standardowej, także za darmo ale z reklamami.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność