Fajne gry na telefon z Androidem » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Angry Birds 2
Angry Birds 2
Dodano: 31-07-2015
Przekierowań: 1 876
Angry Birds to bardzo popularna niegdyś gra na urządzenia mobilne. To tak naprawdę pierwsza bardzo dobra gra na smartfony i tablety. Tej grze własnie można by poniekąd przypisać sukces mobilnych gier. Chyba każdy o niej słyszał i grał.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i także nawet gra Angry Birds potrafiła się znudzić. Firma Rovio nie daje jednak za wygraną i po serii mniej lub bardziej udanych gier wydaje kolejną grę z serii Angry Birds, tym razem nazwaną jako 2.

Czy ta gra tak samo nas zachwyci jak pierwsza część? Wątpię. A to z racji tego, że podstawowe zasady jak i sama gra bardzo przypomina pierwszą wersję gry. Dodatkowo także fabuła tutaj niewiele się zmieniła. Znowu te świnie są złe i podbierają im jajka. Ptaki muszą coś z tym zrobić.
Oczywiście można się w tej wersji doszukiwać i nawet znaleźć lepszej grafiki, szeregu udogodnień i ulepszeń. Ptaki zyskały nowe moce i właściwości, możemy je teraz wybierać wg uznanej przez nas kolejności. Jest to jednak ta sama gra z nowymi opcjami. Tyle i aż tyle.

Nie skreślam jednak tej gry bo to ciągle Angry Birds, klasyczna, świetna gra, przy której każdy będzie się dobrze bawił. Jednak na pewno nie jest to rewolucja na miarę pierwszej części.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!