Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Air Control
Air Control
Dodano: 11-10-2012
Przekierowań: 1 632
Air Control to nadzwyczaj prosta i spokojna gra, jednak wymaga umiejętności logicznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji.

W grze stajemy się kontrolerem lotu i wskazujemy dokładne ścieżki, po których mają się poruszać statki powietrzne.
Najczęściej są to różnego rodzaju samoloty oraz helikoptery ale na jednej z plansz jest też zeppelin (sterowiec).
Musimy tak ustawiać ścieżki lotu żeby samoloty (oraz inne statki powietrzne), które się pojawią na planszy, bezpiecznie wylądowały na lotnisku. Jest to o tyle trudne, że po pewnym czasie od rozpoczęcia gry, zwykle dochodzi do sytuacji, że musimy na raz kierować kilkoma statkami. Łatwo wówczas dochodzi do sytuacji, w której dwa z nich przecinają sobie drogę. I mamy wtedy katastrofę lotniczą a gra rozpoczyna się od początku.

Gra już po chwili bardzo wciąga i szybko staramy się poprawić błędy popełniane w poprzednich rozgrywkach. Wydaje się ona bardzo prosta, jednak utrzymanie się w grze przez dłuższą chwilę może być sporym wyzwaniem.

Cena gry to obecnie około 10 zł.
   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Fajnie

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność