Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Gry rekreacyjne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Monument Valley - gra znana z House Of Cards dziś w Appstore jeszcze za darmo
House Of Cards to serial, o którym słyszała naprawdę spora grupa osób. Pewnie większość z nas go oglądała. W serialu na chwilkę pojawiła się gra Monument Valley. Główny bohater serialu, Frank Underwood włączył tą grę na swoim iPadzie żeby po ciężkim dniu się odprężyć. To wystarczyło żeby gra stała się popularna. Tym bardziej, że sama gra także na tę popularność sobie zasłużyła.

Gra jest dostępna zarówno na iOS jak i na Androida. Na iOS kosztuje ok. 4 dolary a na Google Play dostępna jest w cenie 12,10 zł (obecnie). Jest ona także w Amazon Appstore. Tutaj cena także oscyluje standardowo w granicach 4 dolarów.

Dziś ta gra w sklepie Amazon jest za darmo. Biorąc pod uwagę przesunięcie czasowe to będzie ona dostępna w tej cenie jeszcze do jutra (czyli do 26.06.2015) do godziny 9.

Można ją pobrać stąd:
http://www.amazon.com/ustwo-Studio-Ltd-Monument-Valley/dp/B00KA7JIII

Jeśli ktoś nie ma jeszcze sklepu Amazonu u siebie tu tutaj jest opisane jak zainstalować go na swoim urządzeniu.

Sama gra polega na przeprowadzeniu księżniczki Idy poprzez przeróżne labirynty i kolorowe zamki. Musimy odpowiednio dopasowywać elementy i odkrywać ukryte mechanizmy.

Pomimo tego, że gra jest dość krótka, zawiera bowiem tylko 10 poziomów, to i tak dostarcza niesamowitą dawkę zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność