Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Gry rekreacyjne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Let's Create! Pottery
Let's Create! Pottery
Dodano: 12-10-2012
Przekierowań: 2 311
Przedstawiona gra daje nam szansę wcielenie się w rolę prawdziwego artysty. Otrzymujemy możliwość wykreowania z gliny czegoś naprawdę pięknego i unikalnego.
Technologia kontroli poprzez ekran dotykowy jest wręcz stworzona do tego typu zadań. Właśnie poprzez dotyk kształtujemy toczący się dzbanek. Samodzielnie kreujemy jego kształt a potem również cały wygląd.

Na początku otrzymujemy glinę, która wstępnie ukształtowana toczy się na kole. Naszym pierwszym zadaniem jest właśnie zmiana kształtu dzbanka poprzez toczenie z wolnej ręki. Własnymi palcami poprzez pociąganie po ekranie zmieniamy wysokość a także szerokość dzbanka. Nadajemy też różne krągłości.
Jak tylko uznamy, że kształt jest wystarczająco dobry, przechodzimy do procesu wypalania ukształtowanego naczynia.

Po jego wypaleniu możemy go pomalować i dodać ozdobne dekoracje w postaci różnych kompozycji (ornamentów). Jak tylko ukończymy zdobienie, mamy możliwość wystawienia dzbanka na aukcji. Za zarobione pieniądze kupimy kolory i różne wzory kompozycji, którymi potem będziemy zdobić nasze naczynie.

Aplikacja kosztuje około 15 zł. Można jednak pobrać wersję lite za darmo posiadającą pewne ograniczenia w porównaniu z pełną wersją.
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Głupie nie da sie zainstalować!:-(:'(
  • Fajne !!!
    Ale gdzie link do downloadu.
    (nie nieszukam w necie)
  • no fajne nawet
  • to jest nawet fajne

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność