Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Gry rekreacyjne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
FxGuru: Movie FX Director
FxGuru: Movie FX Director
Dodano: 22-11-2014
Przekierowań: 790
Z pewnością nie jest to gra sama w sobie ale może nam pomóc zagrać z naszym otoczeniem. FxGuru to program, który umożliwi nam nagranie zaskakującego filmiku, naginającego rzeczywistość i wprowadzającego do naszego otoczenia bardzo ciekawe zdarzenia.

Jak się okazuje, w bardzo prosty sposób możemy sprawić, że przyleci do nas UFO. Nie ma problemu żeby pokazać naszym znajomym jak to zniszczyliśmy bazuką samochód naszego nielubianego sąsiada. Można także zaskoczyć wszystkich informacją, że przed naszym domem spadł właśnie grad meteorytów. Żeby to uwiarygodnić wystarczy pokazać filmik, jaki udało się nam nagrać.

Poniżej jeden z takich przykładów. Nagrywamy jakieś auto a program dobudowuje resztę. Ten filmik pokazuje jak łatwo można to zrobić. Wystarczy telefon z Androidem i pięć minut czasu.Program udostępnia aż 64 efekty. Niestety większość z nich to efekty płatne. Można kupić jeden efekt w cenie około 3 zł (1 dolar) lub też w paczce - wówczas jest nieco taniej. Najprościej oczywiście wybrać efekt, który nam się spodoba i wszystko dość tanio wyjdzie.

Poza grafiką dodawana jest także ścieżka dźwiękowa, co jeszcze bardzie uwiarygodnia zdarzenie. Przetwarzanie nagranego filmu jest bardzo dobrze zrobione, bo nawet poruszony film jest łatwo adaptowany.

Polecamy ten program, bo choć na chwilkę, to jednak daje trochę zabawy.
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność