Fajne gry na telefon z Androidem » Gry rekreacyjne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Cow Evolution - Clicker Game
Cow Evolution - Clicker Game
Dodano: 09-06-2015
Przekierowań: 832
Gra, której wiodącym tematem są krowy. No może... albo ich odchody ;)

To właśnie za zbieranie krowich odchodów, które kiedyś były nazywane plackami (a to z powodu ich wyglądu), dostajemy kaskę.

Gra jest bardzo prosta. Na trawniku mamy krowę. Kolejne są nam dostarczane co 10 sekund. Naszym zadaniem jest odpakowanie ich a następnie musimy je łączyć w pary. Gdy tylko dwie takie same krowy będą blisko siebie, tworzy się z nich jedna krowa będąca specyficznym dla danego poziomu mutantem. Następnie gdy tylko uda się nam stworzyć dwa takie same mutanty, tworzymy kolejny, nieco większy.
Za zarobione pieniądze możemy kupić dodatki dla krów.

Taka prosta gierka a potrafi nas na dłuższą chwilkę wciągnąć.

Gra jest darmowa.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • ta gra jest fajna i nigdy jej nie miałam ale ma ją mój kolega Michał i on mi powiedział, że ta gra jest fajna.

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!