Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dziewczyn

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Hello Kitty Cafe
Hello Kitty Cafe
Dodano: 29-08-2014
Przekierowań: 1 949
Jeśli chcesz spróbować prowadzić wirtualną kawiarnie a do tego kochasz wszystko co związane jest z Hello Kitty to ta gra jest własnie dla ciebie.

Wcielamy się w jedną z postaci związaną z bajką Hello Kitty. Przy sporej dozie chęci lub uiszczeniu opłaty, może to być właśnie postać Hello Kitty. Nasz bohater lub bohaterka jest pracownikiem Cafe. Przychodzą do nas klienci, których musimy sprawnie obsłużyć. Musimy przydzielić im stolik, odebrać zamówienie, zrealizować je i pobrać opłatę za usługę. Na początku mamy tylko jedną osobę obsługi a klientów szybko przybywa, więc nadążenie z wykonaniem wszystkich zadań może być trudne.

W trakcie prowadzenia kawiarni zarabiamy pieniądze. Za nie możemy zmotywować naszego pracownika żeby szybciej obsługiwał klientów lub możemy też zatrudnić nowego, dzięki czemu rozładujemy kolejkę oczekujących gości, którzy do nas przyszli zjeść coś smacznego.

Niestety nie każda z dostępnych postaci może być zatrudniona do pomocy dzięki zarobionym w kawiarni środkom. Postacie takie jak na przykład Hello Kitty można zatrudnić za wewnętrzne punkty gry. Te z kolei możemy nabyć za prawdziwe pieniądze poprzez mikropłatności (w przypadku Hello Kitty to obecnie ok. 13 zł), bądź też zebrać instalując inne gry lub wykonując zadania nie związane z naszą grą na innych aplikacjach.

Hello Kitty Cafe to fajna gra z ładną grafiką (pod warunkiem, że włączymy tryb HD bo domyślnie jest SD), jednak zasady są bardzo podobne jak w grze Hello Kitty Beauty Salon. Fani bajki Hello Kitty powinni być zadowoleni.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!