Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Toca Life World: Build stories
Dodano: 03-11-2021
Przekierowań: 857
Toca Boca to gra dla wszystkich młodszych graczy, którzy lubią układać różne historie żeby potem móc je opowiadać.
Akcja tej gry toczy się w małym miasteczku, w którym są różne domki, sklepy, urzędy, szkoły oraz inne ciekawe miejsca jak na przykład stadnina konna. W grze przewijają się postacie dzieci, dorosłych lub postaci łączonych (zwierzątek). W tej grze można także stworzyć swoją indywidualną postać (wygląd).
Toca Boca to bardzo ciekawa i wciągająca gra, jednak jest ona przeznaczona dla graczy posiadających większe zasoby portfela, bowiem dostęp do poszczególnych jej części, jest płatny. Czasem są to 2 złote a czasem około 20 zł. Dla oszczędnych są także miejsca bezpłatne, które cechują się większą monotonią rozgrywki.
Dużym atutem gry jest jej rozległość i możliwość spędzania w niej wielu godzin fajnej zabawy.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!