Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Świnka Peppa - Papuga Polly
Świnka Peppa - Papuga Polly
Dodano: 26-02-2015
Przekierowań: 884
Świnka Peppa to bardzo popularna bajka dla najmłodszych. Cechuje ją prostota a przy tym dość charakterystyczne postacie. Świnka Peppa jest bardzo lubiana przez dzieci w wieku około 5 lat.

Teraz mamy także serię gier, w których główną postacią jest Peppa. Poza Peppą mamy tu także szereg innych postaci z bajki, takich jak młodszy brat George, Mama Świnka i Tata Świnka. W tej grze poza Peppą główną rolę otrzymała papuga Polly.

Gier z Peppą jest kilka. Wszystkie, które są naprawdę fajnej jakości, bez reklam i spamerskich treści, takich właśnie jak ta opisywana tutaj, są niestety płatne. Gra z papugą Polly kosztuje obecnie około 10 zł.
Nie jest to mała kwota zważywszy na to, że mamy tu tylko sześć mini gier.

Gra jest w kilku językach, niestety polski nie jest na liście.

Mini-gry dostępne w grze są bardzo proste. Mamy tu grę memory z kartami, na których są bohaterowie bajki. Jedna z gier to zwyczajne stkiersy postaci, które możemy układać na różnych tłach. Kolejna to zabawa w chowanego z papugą. Jest jeszcze próba układania zdań opierając się na trzech obrazkach oraz karmienie papugi Polly i kreślenie konturów postci.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność