Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Snake (wąż)
Snake (wąż)
Dodano: 06-12-2020
Przekierowań: 2 342
Snake, bo to właśnie o tej grze tutaj będzie mowa, to prosta gra na urządzenia mobilne, ale i nie tylko, na desktopach także można w tą grę pobrać.
Część starszych graczy z pewnością pamięta jaką popularnością cieszył się wąż (czyli snake) na telefonu komórkowe marki Nokia. Był od dostępny na całej rzeszy telefonów tej marki, ale z pewnością najbardziej został chyba zapamiętany na Nokii 3310. Ten snake nieco go przypomina, zasady są proste a gra szybko staje się pochłaniaczem czasu.

Tym razem jednak skupimy się na konkretnej grze obecnie bardzo popularnej także wśród dzieci, czyli chodzi o grę snake.io.
Zasady są bardzo proste: dostajemy węża i sterujemy nim w ten sposób żeby zbierał wszystkie kolorowe kuleczki, które napotka w pobliżu, jednocześnie musimy uważać żeby nie zderzyć się z innymi wężami, których jest w tej grze pełno. Niektóre są bardzo, krótkie a inne bardzo długie. Sami na początku rozgrywki także mamy króciutkiego węża, jednak wraz z pochłanianiem kulek szybko się on wydłuża, co także skutkuje adekwatną do rozmiaru liczbę punktów. Z czasem rozmiar dochodzi do takiej wielkości, że jesteśmy w stanie ograniczać inne węże dzięki czemu stają się one łatwiejszym celem. Gdy tylko jakiś wąż zderzy się z innym rozpada się na małe kulki, które są właśnie do przejęcia.
Liczy się szybki refleks i czasem pomysł jak ograniczyć obszar działania innym wężom.

Niestety nie jest to gra online inne węże są sterowane tylko przez program.
Niezależnie od tego, gra się całkiem fajnie i można się szybko wciągnąć zdobywając coraz to większe ilości punktów.
Sterowanie odbywa się z ekranu poprzez narysowany joystick.
Ponieważ posiadam zewnętrzny kontroler iPega PG-9087S podpinany pod telefon, próbowałem go podpiąć, niestety na wszystkich standardowych ustawieniach nie działał poprawnie. Zaczął działać w trybie kierowania naszym snakem za kursorem, ale nie jest to optymalny wybór.

Gra zawiera cały szereg mikropłatności oraz ma wbudowane reklamy, które mogą ułatwić rozgrywkę, jednak same w sobie fajne nie są ;)
Niezależnie od powyższego, gra jest darmowa i zdecydowanie ją polecam.
   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!