Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
My Town: Daycare
My Town: Daycare
Dodano: 14-12-2017
Przekierowań: 1 302
Ta gra jest bardzo fajnym przykładem jak może wyglądać ciekawa aplikacja dla najmłodszych. Jej główną zaletą jest prostota gry przy jednoczesnym jej rzutowaniu na wycinek świata realnego. Gra w chwil obecnej jest darmowa i to kolejna niepodważalna zaleta zważywszy na jej, moim zdaniem, zbyt wygórowaną cenę bez promocji, która opiewa na ok. 15 zł.

Gra jest niejako symulacją domku z zabawkami. Mamy szereg różnych lalek, które możemy przemieszczać, przebierać oraz wywoływać interakcje z różnymi przedmiotami. Nasze lalki mogą się bawić, jeść czy też spać.
Do dyspozycji mamy duży dom z pokojami o bardzo różnym wyposażeniu oraz placem zabaw. Mamy jadalnie, dwa pokoje z zabawkami, łazienkę, sypialnie a także możemy wyjść na dwór i spróbować zabawy na zjeżdżalni czy też huśtawek.

Myślę, że najmłodsze dzieci będą wniebowzięte.
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!