Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
My Town: Daycare
My Town: Daycare
Dodano: 14-12-2017
Przekierowań: 186
Ta gra jest bardzo fajnym przykładem jak może wyglądać ciekawa aplikacja dla najmłodszych. Jej główną zaletą jest prostota gry przy jednoczesnym jej rzutowaniu na wycinek świata realnego. Gra w chwil obecnej jest darmowa i to kolejna niepodważalna zaleta zważywszy na jej, moim zdaniem, zbyt wygórowaną cenę bez promocji, która opiewa na ok. 15 zł.

Gra jest niejako symulacją domku z zabawkami. Mamy szereg różnych lalek, które możemy przemieszczać, przebierać oraz wywoływać interakcje z różnymi przedmiotami. Nasze lalki mogą się bawić, jeść czy też spać.
Do dyspozycji mamy duży dom z pokojami o bardzo różnym wyposażeniu oraz placem zabaw. Mamy jadalnie, dwa pokoje z zabawkami, łazienkę, sypialnie a także możemy wyjść na dwór i spróbować zabawy na zjeżdżalni czy też huśtawek.

Myślę, że najmłodsze dzieci będą wniebowzięte.
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność