Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Little Alchemy (Mały Alchemik)
Little Alchemy (Mały Alchemik)
Dodano: 10-12-2020
Przekierowań: 1 723
Little Alchemy, czyli Mały Alchemik to prosta gra, która szybko wciąga. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą grać, także razem. Jest to pełna, darmowa wersja, bez żadnych mikropłatności czy też innych przeszkadzajek.

Siłą gry jest jej prostota. Po prawej stronie planszy mamy listę rzeczy. Celem gry jest rozwinięcie tej listy do maksimum. Na początek mamy tylko podstawowe żywioły: ogień, powietrze, wodę i ziemię.
Teraz przeciągamy ikony na lewą stronę planszy i łączymy je. Jeśli połączymy dwie ikony, które w wyniku połączenia są w stanie przekształcić się w jakąś kolejną rzecz, wówczas ten nowy element jest wciągany na listę po prawej stronie i możemy także i jego używać do tworzenia kolejnych ciekawych rzeczy.

Przykład: dodajemy wodę do ognia i otrzymujemy parę.
Tak samo jak:
- ziemia + powietrze = pył,
- woda + ziemia = błoto,
- ogień + powietrze = energia,
- ogień + pył = proch strzelniczy,
- para + ziemia = gejzer,
- proch strzelniczy + ogień = eksplozja.

Kombinacji jest całkiem sporo, obecnie jest to 580 różnych rzeczy, które dzięki mieszaniu elementów możemy utworzyć. Zabawa może być na prawdę przednia a przy okazji możemy się także czegoś nauczyć.
Jeśli chcemy się dowiedzieć z czego stworzony jest dany element, wybieramy go i przytrzymujemy przez chwilę, wyskoczy nam wówczas podpowiedź.

Gra jest także w polskiej wersji językowej.

Na poniższej stronie znajduje się całkiem sporo podpowiedzi, kombinacji słów (cheatów):
Little Alchemy - podpowiedzi

Poniżej Lets Play tej gry zamieszczony na YouTube

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!