Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Lego App4+
Lego App4+
Dodano: 10-01-2014
Przekierowań: 2 849
Teraz także i na smartfonie można poukładać nasze ulubione klocki Lego. Gra w szczególności jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat.

W tej grze klocki układa się jeszcze łatwiej niż w rzeczywistości. Dodatkowo mamy tu możliwość podejrzenia tego czego w realu nie zobaczymy. Pojazdy, które tu zbudujemy potrafią jeździć a nawet latać.

Grę rozpoczynamy od budowy pojazdu. Na początku mamy okrojony wybór klocków ale w trakcie gry, zależnie od tego jak długo gramy, różnych klocków może nam znacząco przybyć. Po zbudowaniu pojazdu, testujemy go. Jedziemy więc, skaczemy lub lecimy, zależnie od tego jakiego rodzaju pojazd zbudowaliśmy, i zbieramy kolejne części klocków, dzięki którym uzyskujemy dostęp do następnych (po uzbieraniu pewnej określonej liczby części klocków). Zaraz po zakończeniu przejażdżki otrzymujemy jako bonus możliwość złożenia prostego przedmiotu. Wszystkie przedmioty, które otrzymaliśmy do złożenia w ramach bonusu są także dostępne w odrębnej zakładce do ponownej zabawy.

Gra posiada prostą grafikę oraz tematyczny podkład muzyczno-dźwiękowy. Co najważniejsze jest w pełni darmowa i nie ma reklam (choć oczywiście poniekąd jest reklamą sam w sobie).
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Jak pobrać te grę na tablet

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!