Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Kids Slide Puzzle
Kids Slide Puzzle
Dodano: 22-01-2014
Przekierowań: 2 439
Kids Slide Puzzle to bardzo prosta co do zasad gra, głównie dla dzieci.

Mamy tu rysunki, które są podzielone na dziewięć lub szesnaście części i na każdym brakuje jednego kawałka. Zadaniem gracza jest takie manipulowanie tym wolnym miejscem (można w te wolne miejsce przesunąć jeden z czterech sąsiadujących części rysunku) żeby poukładać w obrazku wszystkie części na odpowiednich miejscach. Każdy kawałek jest oznaczony liczbą dzięki czemu ułożenie obrazka wiąże się tylko z zachowaniem kolejności oznaczonych części.

Zasadniczo nie jest to zbyt trudne zadanie, jednak dzieciom mogą sprawić pewną trudność. Dlatego też warto polecić tego typu grę w celu nauki logicznego myślenia.

Starsi gracze z pewnością pamiętają tego typu zabawkę, która dawała możliwość fizycznego rozwiązania takiej łamigłówki. Była ramka a w niej umieszczone kwadratowe części: z jednej strony literki a z drugiej liczby. Należało ułożyć liczby wg kolejności a wówczas po stronie liter można było odczytać hasło.
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • fajna gra dla dzieci

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!