Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Strategiczne


Tu pobierzesz gry na system Windows.
Strategie wymagają logicznego myślenia, w grach strategicznych nie jest wymagany pośpiech a długofalowy pomysł na wygranie gry. Zwykle są to pochłaniacze czasu.
Sortuj wg:   data dodania    tutuł    popularność  
Anno 1701 Anno 1701
Bardzo ładna graficznie (3D) oraz ciekawa strategia. Przeznaczona dla miłośników rozwijania i rozbudowywania swoich posiadłości. Akcja gry toczy się w epoce wielkich odkryć - w XVI i XVII wieku. Jest następcą gier oznaczonych latami 1503 i 1602. Do pobran...
(dodano: 30-09-2009, 1 komentarz, ilość pobrań: 6 606)
The Settlers II The Settlers II
Gra Settlers to już klasyka gier strategicznych. Druga wersja oddaje ten sam klimat przy nowej oprawie graicznej i muzycznej. Naszym zadaniem jest stworzenie własnego imperium.
(dodano: 01-09-2009, 20 komentarzy, ilość pobrań: 10 303)
FreeCol 0.7.2 FreeCol 0.7.2
Gra strategiczna, dla której wzorcem z pewnością była kultowa gra Cywilizacja. Naszym celem w grze jest rozwój swoich miast, technologii, stworzenie i rozbudowa armii oraz podbijanie innych znalezionych obiektów.
(dodano: 11-08-2009, ilość pobrań: 3 091)
Monopolowy Tycoon Monopolowy Tycoon
Prosta ale ciekawa gra ekonomiczno strategiczna, w której prowadzimy sklepik z piwem. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie konkurencji co może być dość trudne choć czasem zabawne.
(dodano: 11-08-2009, 1 komentarz, ilość pobrań: 2 500)
Quad Quest Quad Quest
Strategiczna gra turowa. Do wypełnienia jest klika misji. Na swej drodze gracz spotyka różna stwory, a także znaleźć mnóstwo różnych, także magicznych, przedmiotów.
(dodano: 11-08-2009, ilość pobrań: 1 310)
Pocket War Pocket War
Strategiczna gra turowa. Gracz zaczyna rozgrywkę, dysponując tylko jednym miastem, w którym może produkować różne rodzaje wojska, np. piechotę czy czołgi. Jego zadaniem jest, jak to zwykle bywa, podbicie reszty świata. Niestety, w zadaniu tym będzie starał...
(dodano: 11-08-2009, 1 komentarz, ilość pobrań: 1 480)

The Settlers II The Settlers II
Gra Settlers to już klasyka gier strategicznych. Druga wersja oddaje ten sam klimat przy nowej oprawie graiczn...
Kozacy II: Wojny Napoleońskie Kozacy II: Wojny Napoleońskie
Gra Kozacy II: Wojny Napoleońskie daje nam szansę na przeniesienie się w czasy Napoleona i wzięcie udziału w r...

Nawigacja

Nasza społeczność