Gry do pobrania


Tu pobierzesz gry na system Windows.
Sortuj wg:   data dodania    tutuł    popularność  
Arcade Race Arcade Race
Arcade Race to wyścigi samochodowe prezentujące widok z góry. Taki widok jest dość wygodny a dzięki dodatkowym opcjom można się dobrze bawić. W trakcie wyścigu możemy zbierać dodatki do naszego samochodu takie jak samonaprowadzające się rakiety czy też min...
(dodano: 03-01-2011, kategoria: Wyścigowe, 9 komentarzy, ilość pobrań: 4 370)
Arcangel Arcangel
Wcielamy się w dowódcę oddziału najemników. Wybieramy wyposażenie i broń potrzebną do wykonania misji. Gra z podziałem na tury.
(dodano: 11-08-2009, kategoria: Strategiczne, ilość pobrań: 1 420)
Arctic Rush Arctic Rush
Bohaterem gry jest naukowiec - doktor Scott. Podczas wyprawy na Antarktydę pozostał na kawałku lodu, który oderwał się od lądu. Teraz otrzymuje paczki z samolotu i jego zadaniem jest tak ułożyć skrzynki żeby nie zatopiły lodowej wysepki.
(dodano: 01-08-2009, kategoria: Zręcznościowe, ilość pobrań: 1 546)
Arkanoid Arkanoid
Klon bardzo popularnego niegdyś arkanoida. Odbijamy piłeczkę i próbujemy strącić jak największą ilość cegiełek a przy okazji łapiemy odpadjące z cegiełek obiekty.
(dodano: 11-08-2009, kategoria: Zręcznościowe, 3 komentarze, ilość pobrań: 3 331)
Armagetron Armagetron
Fabuła gry Armagetron nawiązuje do filmu sciencie-fiction: Tron - gracz musi przetrwać we wnętrzu komputera. Jest to pełna wersja.
(dodano: 06-10-2009, kategoria: Multiplayer, 5 komentarzy, ilość pobrań: 1 760)
Atic Atac Atic Atac
W grze mamy mroczny ale wciągający klimat. Poruszamy się w labiryncie koszmarnego gmachu. Muzyka wprowadza w niepokojący nastrój. Przemieszczając się po komnatach napotykamy dziwne stwory, które zabijamy rzutem odbijającą się od ścian siekierą. Sama grafik...
(dodano: 23-09-2009, kategoria: Przygodowe, ilość pobrań: 1 762)

Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Nawigacja

Nasza społeczność