Szukaj


Wyniki wyszukiwania (5):

1. GTA (Grand Theft Auto)

Właśnie przed kilkoma dniami została wydana piąta część GTA. Tą grę chyba wszyscy znają. Być może nie każdy ją kocha ale z pewnością można powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej popularnych gier wszech czasów (a w zasadzie cała seria) jakie powstały. G...

2. Lemigi - klasyka gier - oficjalnie za darmo

Lemingi to naprawdę stara gra. Pierwsza wersja powstała już w roku 1991. Nie da się jednak zaprzeczyć, że to klasyk kier komputerowych, teraz za darmo, oficjalnie.

3. GTA V - do pobrania całkowicie za darmo!!!

Tak, to nie pomyłka!!! GTA V na komputery PC można teraz pobrać całkowicie za darmo!

4. Król Julian gra w GTA V!

Tym razem w GTA V gra KaLuch, który udaje Króla Juliana. Czy ta gra jest fajna? Sprawdźcie sami? Czy komentarz jest fajni? Zobaczcie. Nie da się natomiast ukryć, że GTA V jest w dużej mierze przełomową grą, która daje kierunek rozwoju innym grom.

5. Zagrajmy w GTA V

Tak się gra w GTA V. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji zagrać w tą grę to może teraz przynajmniej to sobie pooglądać. Jest fajnie. Do tego komentarz gracza.

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!