Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
GTA (Grand Theft Auto)
GTA (Grand Theft Auto)
Wielkość: 328.42 MB
Autor: Rockstar Games
Licencja: freeware
Dodano: 24-09-2013
Pobrań: 6 243
Właśnie przed kilkoma dniami została wydana piąta część GTA. Tą grę chyba wszyscy znają. Być może nie każdy ją kocha ale z pewnością można powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej popularnych gier wszech czasów (a w zasadzie cała seria) jakie powstały. GTA V jak na razie dostępna jest tylko na XBOX 360 oraz PS3. Sporo się jednak mówi, że w niedługim czasie wydana zostanie także wersja na komputery PC.

Niestety na wersje demo najnowszych GTA nie możemy raczej mieć nadziei. Jeśli chodzi o darmową rozgrywkę możemy jedynie cieszyć się pierwszymi częściami serii. Producent udostępnił bowiem za darmo pierwszą i drugą część. Żeby nie było wątpliwości: tutaj można pobrać za darmo pełną wersję właśnie części PIERWSZEJ, od której się wszystko zaczęło.

Dla przypomnienia może kilka słów o grze. GTA czyli Grand Theft Auto początkowo opierała się jak sam tytuł wskazuje na zuchwałej kradzieży auta. W grze wcielamy się w złodzieja samochodów, który pnie się po szczeblach gangsterskiej kariery. Zaczynamy działać dla jednego z gangów. Na początku gry otrzymujemy zadanie, najpierw musimy jechać do budek telefonicznych gdzie znajdujemy pistolet z amunicją. Zaraz po tym musimy odzyskać auto naszego kolegi po fachu. Należy uważać na policję. Nie możemy dać się złapać...
Gra odniosła sukces między innymi dzięki kontrowersjom, które narosły wokół GTA. Kontrowersje dotyczyły brutalności dostępnej w grze oraz niezbyt dobry przykład dla graczy prowadzący na złą stronę mocy.

Pomimo kiepskiej grafiki, która cechuje pierwszą część GTA, można jednak ciekawie spędzić kilka chwil szalejąc po ulicach Liberty City. Szczególnie, że mamy tutaj pełną wersję.
Sam widok jest nieszczególny. Rzut z góry na mały punkcik, który symbolizuje naszego bohatera i który się szybko porusza. Jednak szybka akcja oraz czyhające niebezpieczeństwa powodują, że po chwili możemy nie zauważać niezbyt wygórowanej jak na obecne czasy grafiki komputerowej.

Udostępniona tutaj do pobrania GTA 1 jest odświeżoną, pełną wersją dającą się uruchomić na Windows XP. Gra powinna także działać na Windows 8 jednak tutaj mogą się pojawić dziwne zniekształcenia na ekranie (choć pewnie nie zawsze).


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • sam andreas jast oky lae ja wole gtaV
  • Ta strona idzie do moich ZAKŁADEK!
  • san andreas leprze
  • pomocy mi się wyświetla jakiś komunikat
  • stare gta to jest tooooooo no nie
  • 5 to dopiero coś a to lol
  • Faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajne
  • beznadzieja
  • NAN GTA:SAN ANDREAS ALE TA GRA JEST TERZ FAJNA :d
  • faJOWA STRONA

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!