Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Moto Racing 2
Moto Racing 2
Wielkość: 102.56 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 10-09-2020
Pobrań: 3 459
Moto Racing 2 to następca gry Moto Racing. To gra, w której ścigamy się dosiadając dwukołowca. Okazuje się, że wyścigi motocykli mogą być bardzo ciekawe.

Na początku trzeba dodać bardzo wyraźnie, że takie wyścigi mogą być ciekawe, ale dopiero po przejściu pierwszej fazy gry, w której jesteśmy na przysłowiowym dorobku. Otrzymując na początku motor (motocykl) jesteśmy skazani na jego niemiłosiernie słabe prowadzenie się oraz osiągi.
Początek jest naprawdę kiepski.
Tym czymś na dwóch kołach nie da się jeździć... no ale trzeba. Żeby ulepszyć motor musimy w wyścigu zdobyć przynajmniej trzecie miejsce, inaczej nic nam nie przysługuje. Jak tylko jednak zajmiemy pierwsze, drugie lub trzecie miejsce mamy możliwość polepszenia komfortu naszej jazdy a w szczególności osiągów naszego pseudo Harleya :) Czasem silnik tak pracuje jakby to miałby być bardzo ciężki, wolnoobrotowy silnik.

W przypadku osiągnięcia podium możemy poprawić: - przyspieszenie,
- maksymalną szybkość,
- sterowność naszego pojazdu.

Standardowo, każdy wyścig jest to jazda z punktu A do B (na metę) i próba zajęcia czołowego miejsca. Raz mamy rzut z pozycji (prawie) motocyklisty, innym razem jest to widok lotu ptaka (niestety gracz nie ma możliwości samodzielnej zmiany widoku). Niestety widok z góry często jest nieakceptowalny, choć całkiem ciekawy: kamera powyżej palm nie daje nam możliwości ciągłego podglądu na nasz motocykl co może skończyć się zaliczeniem barierki lub innym zderzeniem.

Żeby wyścigi nie były zbyt monotonne, możemy sobie pomagać kopiąc innych zawodników. Jest to do tego stopnia wyróżnione, że jedną z rozgrywek jest jazda, w trakcie której w trakcie zadanego czasu mamy wykopać aż pięć, ścigających się z nami, motorów.

Podsumowując: gra może się podobać jeśli uda nam się przetrwać początek. Dużym plusem jest także to, że do pobrania jest darmowa, pełna wersja gry.

Moto Racing 2 w stosunku do jedynki jest bardziej rozbudowana (jest praktycznie 4 razy większej objętości), z nieco lepszą grafiką, ale są tu także pułapki, których o ile pamiętam w jedynce nie było. Przykładem tego może być częste bliskie spotkania z barierką z czego ciężko wybrnąć gdyż nie ma możliwości cofnięcia się. Jednak to są tylko szczegóły, który nie trzeba się czepiać :)Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • ok
  • kozak działa :)
  • ok

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!