Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Moto Racing - wyścigi motocyklowe
Moto Racing - wyścigi motocyklowe
Wielkość: 24.21 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 30-05-2020
Pobrań: 1 577
Czy gra na komputery PC mająca zaledwie 25 MB może być ciekawa czy też nawet fajna? Te pytanie od pewnego czasu mnie ciekawiło, jednocześnie nasuwająca się odpowiedź była dość prosta: raczej nie. No może jakaś logiczna... jednak na grę gdzie się ścigamy motocyklami, taka wielkość wydawała mi się zdecydowanie zbyt mała.
To właśnie dlatego Moto Racing mnie zaskoczył. Grafika 1680x1050 i całkiem fajna, choć widać, że nieco naciągana, to przyznam, że cała gra mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Bardzo kolorowa i urozmaicona grafika 3D, szczególnie te jesienne, czerwone klimaty, fajne sterowanie, pomimo tak małych rozmiarów instalatora to na prawdę ciekawostka.

Moto Racing, czyli te nasze wyścigi motocyklowe, zaczynamy od wyboru motocykla. Wybieramy konkretny motor z określonymi parametrami: przyspieszenie, prędkość oraz stabilizację. Możemy także wybrać jego kolor. No i w trasę.
Każda wygrana daje nam szansę na poprawę parametrów jezdnych naszej maszyny.

Gra poza samym ściganiem się ma jeszcze kilka smaczków. Głównym jest fakt, że możemy a nawet chyba powinniśmy utrudnić przeciwnikom jazdę kopiąc ich (za pomocą klawiszy: w - lewa noga, q: prawa noga) i wytrącając z trasy. Niestety możemy liczyć na wzajemność :) Jest to opcja nieco brutalna, ale szczęśliwie każda wywrotka jest tylko wywrotką, zderzeniem... nic poważnego. Zarówno my jak i nasi przeciwnicy dość szybko wracamy na trasę. Jednak to właśnie sekundy powodują, że możemy wygrać lub przegrać.
Kolejną ciekawą rzeczą są skoki przy pokonywaniu wzniesień. Wybierając w takim momencie klawisz tab możemy skoczyć nieco w górę (poprzez szybkie uniesienie sylwetki motocyklisty). Niestety w chwili skoku w praktyce tracimy panowanie nad motocyklem i najczęściej lądujemy gdzieś na krzakach albo innych elementach umieszczonych w bocznej części toru.

Poniżej Lets Play tej gry zamieszczony na YouTubePozostaje nam jeszcze sprawa najważniejsza: grę można pobrać za darmo i udostępniona jest w pełnej wersji bez żadnych kruczków :) Polecamy!!!


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!