Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Dream Day Honeymoon
Dream Day Honeymoon
Wielkość: 44.97 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 21-02-2022
Pobrań: 458
Dream Day Honeymoon to kolejna gra z serii Dream Day. Wcześniej ta gra została udostępniona wyłącznie jako demo.
Tym razem udostępniamy pełną wersję gry. Jest to darmowa i w pełni legalna wersja na licencji freeware.

Gra ma już swoje lata i nie ma zbyt fantazyjnej rozdzielczości, a jedynie 800x600 px, to jednak grafika jest fajna a niska rozdzielczość zwiększa trudność samej gry. Naszym głównym zadaniem będzie szukanie przedmiotów z listy ukrytych na pokazanych lokalizacjach. Dzięki niewielkiej rozdzielczość zadanie jest dość trudne.

Dream Day Honeymoon to gra przeznaczona głównie dla dziewczyn (kobiet) gdyż tematem przewodnim jest ślub i wszystko to co jest z nim związane. Tym razem w grze bawimy się wraz Jenny i Robertem, którzy razem spędzają miesiąc miodowy. Wraz z nimi szukamy różnych przedmiotów z listy oraz gramy w memory (szukamy pary dla karty, którą na chwilę odkryjemy).
Gra jest dostępna wyłącznie w wersji angielskiej.

Wcześniej udostępnione były gry z tej serii:
1. Dream Day Honeymoon - demo,
2. Dream Day Wedding - pełna wersja,
3. Dream Day Wedding Viva Las Vegas - pełna wersja,
4. Dream Day: True Love - pełna wersja,
oraz gra na Androida:
5. Dream Day: True Love - niestety to gra z mikropłatnościami.

Strona Dolina Gier nie była przez jakiś czas aktualizowana gdyż autor treści (jedyny obecnie) zaczął zajmować się kryptowalutami. Tak mnie to wciągnęło, że praktycznie zniknąłem na prawie cały rok. Gorączka walutowego złota nieco mi już minęła, choć nadal mnie trzęsie, to jednak mam nadzieję, że teraz już z powrotem uda się częściej dodawać nowe treści na stronę i rozbudowywać Dolinę Gier.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!