Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Filmiki z gier » Lets Play

Super Mario RUN - zapowiedź

Super Mario RUN - zapowiedź

Super Mario RUN to efekt współpracy firm Nitendo i Apple, zgodnie z zapowiedzią tych obu firm dopiero na Święta Bożego Narodzenia 2016 pojawi się ta gra. Będzie ona dedykowana na platformę mobilną firmy Apple. Niestety wynika z tego, że gra nie pojawi się...

Król Julian gra w GTA V!

Król Julian gra w GTA V!

Tym razem w GTA V gra KaLuch, który udaje Króla Juliana. Czy ta gra jest fajna? Sprawdźcie sami? Czy komentarz jest fajni? Zobaczcie. Nie da się natomiast ukryć, że GTA V jest w dużej mierze przełomową grą, która daje kierunek rozwoju innym grom.

The Sims 4 - Simy nago, bez cenzury

The Sims 4 - Simy nago, bez cenzury

O Simach każdy chyba słyszał, jednak pewnie nie każdy grał w tą grę. Dziś jest okazja obejrzeć sobie nasze Simy w całej okazałości, bez cenzury, także w intymnych sytuacjach. Sims 4 to nadal bardzo popularna gra pokazująca i dająca możliwość zabawy w wirt...

Gry dla dwojga Ola vs Karol (gry: Red VS Blue, GetOnTop, Poleriders)

Gry dla dwojga Ola vs Karol (gry: Red VS Blue, GetOnTop, Poleriders)

Bardzo fajne współzawodnictwo. Ola gra z Karolem w grach, które dają szansę na rozgrywkę dwóm osobom na raz. Wszystkie trzy gry są darmowe: Poleriders: http://www.foddy.net/2011/11/poleriders/ GetOnTop: http://www.foddy.net/GetOnTop.html RedVSBlue: h...

Król Julian gra w Sims 3

Król Julian gra w Sims 3

W króla Juliana wciela się Kaluch. Gry Sims 3 nie trzeba chyba nikomu przedstawiać ;)

My Talking Tom

My Talking Tom

My Talking Tom to dość popularna gra na Androida. To kolejny nasz milusiński bohater na telefon lub tablet.

Rozgrywka z Pou

Rozgrywka z Pou

Przywracamy Pou do zdrówka a następnie z nim się bawimy. Filmik ciekawy dla fanów małego Pou :)

Dora rusza w miejską przygodę

Dora rusza w miejską przygodę

Ten film prezentuje rozgrywkę w grze z serii Dora poznaje świat. Ta konkretna gra to Dora rusza w miejską przygodę. Tak jak w bajce, tak i tutaj mamy sporo zabaw, także edukacyjnych.

Auta 2 - Zygzak Mcqueen - Złomek - Cars 2

Auta 2 - Zygzak Mcqueen - Złomek - Cars 2

Filmik prezentuje grę Auta 2. Wszyscy z pewnością widzieli ten świetny film, ale czy gra też jest tak fajna. Teraz można się o tym przekonać.

Zagrajmy w GTA V

Zagrajmy w GTA V

Tak się gra w GTA V. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji zagrać w tą grę to może teraz przynajmniej to sobie pooglądać. Jest fajnie. Do tego komentarz gracza.

Nawigacja

Nasza społeczność