Gry do pobrania > Zręcznościowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Delta Force Land Warrior
Delta Force Land Warrior
Wielkość: 24.12 MB
Autor: NovaLogic
Licencja: demo
Dodano: 21-10-2009
Pobrań: 8 677
Kultowa gra akcji - strzelanka widziana z perspektywy pierwszej osoby (FPS). Wcielamy się w członka elitarnego oddziału Delta Force.
Grę cechują niewielkie wymagania sprzętowe.
Wersja demo oferuje jedną misję toczącą się wśród piasków Egiptu. Naszym zadaniem jest przechwycenie pojemnika zawierającego truciznę.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • ja niemoge tego pobrac i niewiem czemu wywala mnie ze strony jak chce pobrac a to super gra jest
  • super gra

  • super gra
  • zajefajna
  • ta gra jes fajna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • niewiem czy fajne
  • superowa jest ale nie wymiata bo couter strike surce jest lepszy bo mam cesa i tą gre
  • zaczypista gra polecam
  • słabe kompy macie i tyle mi pobiera szybko gry znacie moze jakies fajne strony jeszcze do pobierania gier
  • egwe kliknij "Kliknij tutaj żeby pobrać" i koniec

Dodaj komentarz


SAMMY SURICATE in Lion-Land SAMMY SURICATE in Lion-Land
Wcielamy się w postać małej ale zwinnej surykatki. Żeby ukończyć dany poziom musimy zebrać wszystkie diamenty,...
Icy Tower Icy Tower
Icy Tower to bardzo niepozorna i prosta gra zręcznościowa. Sterujemy zabawną postacią rapera Harolda (możemy z...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!