Gry do pobrania > Zręcznościowe


Tu pobierzesz gry na system Windows.
Jeśli jesteś zręczny, masz dobry refleks to kategoria to dobrze trafiłeś. Tu możesz potrenować swoje umiejętności.

Sortuj wg:   data dodania    tutuł    popularność  
Attack of the Groox Attack of the Groox
Attack of the Groox to strzelanka. Naszym zadaniem jest obrona przed hordami obcych próbujących nas unieszkodliwić. Bronimy się mając do dyspozycji szybkostrzelne działko oraz radar. Trzeba również uważać na lecące w naszym kierunku meteoryty.
(dodano: 06-10-2009, ilość pobrań: 2 206)
Piraten vor Port Royale Piraten vor Port Royale
Piraten vor Port Royale to prosta gra zręcznościowa. Mamy do dyspozycji działko i strzelamy z niego do przepływających statków.
(dodano: 02-10-2009, ilość pobrań: 3 129)
Crimsonland Crimsonland
Bardzo krwawa gra, strzelanka z dobraną tematyczną muzyką. Jesteśmy atakowani ze wszystkich kierunków przez różne stwory. Do dyspozycji mamy 17 rodzajów broni. W grze może brać udział jednocześnie dwóch użytkowników (na tym samym komputerze) - grających w ...
(dodano: 28-09-2009, 1 komentarz, ilość pobrań: 2 091)
Bomber Arena Bomber Arena
Sterujemy zabawną postacią, która żeby utorować sobie drogę zostawia bomby z autozapłonem (po kilku sekundach). Trzeba jednak uważać żeby nie zostać zbyt blisko wybuchu. Naszym przeciwnikiem jest inna postać, która ma podobne możliwości pozostawiania bomb.
(dodano: 25-09-2009, 1 komentarz, ilość pobrań: 4 524)
Darkanoid Darkanoid
Darkanoid jak nazwa wskazuje jest rodzajem arkanoida - gracz ma do dyspozycji krótką belkę, która sterowana jest myszką. Odbijamy piłeczkę w ten sposób żeby strącić jak najwięcej cegiełek a przy tym uważamy żeby piłeczka nie uciekła.
(dodano: 21-09-2009, 2 komentarze, ilość pobrań: 3 924)
3DBreakout 3DBreakout
Ciekawa adaptacja Breakaouta. Naszym zadaniem jest jak najdłuższe odbijanie piłeczki. W tym wydaniu mamy obraz w trzech wymiarach a nie tak jak to ma miejsce w tego typu grze na płaszczyźnie.
(dodano: 08-09-2009, 1 komentarz, ilość pobrań: 2 033)

SAMMY SURICATE in Lion-Land SAMMY SURICATE in Lion-Land
Wcielamy się w postać małej ale zwinnej surykatki. Żeby ukończyć dany poziom musimy zebrać wszystkie diamenty,...
Icy Tower Icy Tower
Icy Tower to bardzo niepozorna i prosta gra zręcznościowa. Sterujemy zabawną postacią rapera Harolda (możemy z...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!