Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
RACE: The WTCC Game
RACE: The WTCC Game
Wielkość: 337.92 MB
Autor: SimBin Development Team
Licencja: demo
Dodano: 21-08-2015
Pobrań: 7 632
Co prawda ta gra ma już swój wiek, ale ma także swój urok. RACE: The WTCC Game to realistyczna symulacja wyścigów samochodowych.
Mamy tu do dyspozycji samochody znanych marek, w tej wersji jest to BMW oraz Seat, są tu także odwzorowane z rzeczywistych tory, na których możemy się ścigać.

Udostępniona jest niestety tylko wersja demo, jednak i tu można trochę pojeździć. Są spore ograniczenia, brak jest głównych nurtów rozgrywki ale możemy pojeździć na czas i sprawdzić na ile ta gra nam się spodoba. Być może warto wydać kilka złotych żeby kupić pełną wersję gry.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • @Gamer: Powiem tak: bez problemów udało mi się grę zainstalować na Windows 10. Może musisz spróbować zmienić konfigurację początkową (uruchomić program Race Demo Configuration) i tutaj zmienić kartę graficzną (jeśli masz więcej niż jedną), zmienić rozdzielczość (resolution), odświeżanie lub włączyć Windowed Mode... Napisz co Ci wyskakuje...
  • Gra Jest Fajna Ale teraz mi nedziała adminie doliny gier zrób coś z tym np . powiedz co trzeba zrobidz żeby działała gra bo to jedna z lepszych gier.
  • Gra fajna tylko mi się niechcę pobrać :(
  • siema ta gra jest odlotowa , mówie o race wtcc game
  • fajna strona do pobierania gier

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!