Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Colin McRae Rally
Colin McRae Rally
Wielkość: 35.67 MB
Autor: Codemasters
Licencja: demo
Dodano: 17-08-2012
Pobrań: 15 832
Znowu wyścigi samochodowe ale ich chyba nigdy za wiele. Tym razem słynny choć dość leciwy, bo z roku 2000, Colin McRae Rally 2.0. Choć gra ma już sporo latek to jazda samochodem w niej jest naprawdę fajna. Widać też, że jest to dobrze zrobiony program gdyż rozdzielczości nadają się nawet na najnowsze monitory (maksymalna rozdzielczość to panorama 1600x1050, można zmienić w opcjach gry). To oczywiście nie zmienia faktu, że ilość detali nie jest wygórowana. Gra się jednak przyjemnie. Kolejną zaletą się niskie wymagania sprzętowe dla dzisiejszych komputerów.

W grze możemy jeździć na czas lub też brać udział w wyścigach. Jako, że jest to wersja demonstracyjna możemy ścigać się tylko jednym autem (Fordem Focusem), we Włoszech a w Australii odbywa się jazda na czas.

Jazda na czas daje nam pilota, który wskazuje na następujące kierunki drogi (zakręty) co z pewnością ułatwia nam zadanie. Wyścigi natomiast są trudne do wygrania. Może któremuś z graczy naszego serwisu się uda wygrać wyścig? Jeśli tak to proszę się pochwalić w komentarzach.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • zajebista gra
  • to to wersja demo czy nie
  • fajne
  • JAK TU SIE PROWADZI SAMOCHÓD
  • mam nadzieje ze jest super bo wlasnie ja sciagam
  • nie
  • lubie to hehe
  • fajna gra tylko szkoda że demo
  • jak to sie pobiera
  • lepsza jest pełna wersja

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!