Gry do pobrania > Symulacje

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Ski Region Simulator 2012: Kurort Narciarski
Ski Region Simulator 2012: Kurort Narciarski
Wielkość: 148.88 MB
Autor: GIANTS Software
Licencja: demo
Dodano: 17-07-2013
Pobrań: 6 685
Udostępniona tutaj do pobrania gra to Ski Region Simulator 2012. Jest to wersja demonstracyjna symulatora zarządzania i utrzymania dużego kurortu narciarskiego. Silnik gry jest taki sam jak użyty w Symulatorze Farmy. Ta sama firma, która jest autorem gry farmerskiej, stworzyła także symulację kurortu narciarskiego.

Oczywiście najwięcej przyjemności w grze będziemy czerpać z jazdy różnymi pojazdami. W przypadku wersji demo do dyspozycji mamy jedynie pojazd gąsienicowy służący do odśnieżania oraz utrzymania odpowiedniej jakości śniegu na stokach narciarskich. Prowadzenie i obsługa tego pojazdu jest bardzo prosta, w zasadzie identyczna z tą w Symulatorze Farmy.

Wersja demo nie daje niestety zbyt wiele możliwości zabawy gdyż większość opcji w grze jest zablokowanych, można ich używać jedynie w pełnej wersji. Tutaj możemy zobaczyć jak wygląda grafika i jak duże możliwości gra posiada.
Pełna wersja jest stosunkowo tania bo ceny pełnej i legalnej gry zaczynają się już od 10 zł.

Głównym celem gry jest oczywiście wątek ekonomiczny. Powinniśmy jak najwięcej zarobić. Możemy być właścicielami sporej ilości stacji narciarskich, kolejek linowych oraz hotelów. Zarządzamy i utrzymujemy stoki narciarskie. Ustalamy ceny. Wszystko po to żeby zarabiać.
Dostępny jest także tryb multiplayer.

W pełnej wersji mamy do dyspozycji sklep, w którym możemy nabyć szereg różnych pojazdów oraz dodatkowego sprzętu. Demo pokazuje jedynie jaki sprzęt znajduje się w sklepie, nie mamy możliwości jego zakupu.

Z pewnością nabywcy pełnej wersji mogą liczyć na dobrą zabawę. Demo da jedynie możliwość poznania co tracimy jeśli nie kupimy gry.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Super gierka☻
  • fajnaaa
  • podobne do symylatoru farmy
  • nie pobrałem jeszcze ale według komentarzy może być fajne
  • ja mogę heheszki
  • nie mogę ściągnąć
  • fajna gra.
  • supeerr!!!gra
  • mom prawie wszystkie symulatory
  • czy można cośkupować

Dodaj komentarz


Symulator Farmy 2013 Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013 to oczywiście następca gry Farming Simulator 2011. Gra daje nam możliwość prowadzenia d...
Farming Simulator 2011 (Symulato... Farming Simulator 2011 (Symulato...
Farming Simulator 2011 czyli symulator farmy daje możliwość sprawdzenia siebie w roli farmera (rolnika). Siada...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!