Gry do pobrania > Strzelanki, szczelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Warsow
Warsow
Wielkość: 431.87 MB
Autor: warsow.net
Licencja: freeware
Dodano: 11-02-2020
Pobrań: 1 778
Kolejna świetna strzelanka FPS na bazie silnika 3D - Quake. Tym razem silnik 3D gry jest oparty na zmodyfikowanym kodzie wykorzystującym Quake 2 GPL engine, nazwanym przez twórców - Qfusion. Tak jak w przypadkach silnikach opartych na tym rozwiązaniu, gra jest bardzo szybka i nie wymaga karty graficznej ani procesora o znaczącej dzisiaj mocy obliczeniowej. Wszystko śmiga na niezbyt wygórowanej konfiguracji, całość jest bardzo dynamiczna.

Sama gra jest typową strzelanką, która w zamyśle autorów miała być głównie grą sieciową. Na dzień dzisiejszy nie zauważyłem na żadnym serwerze jakiegokolwiek gracza, dlatego też grałem lokalnie. Poza sieciówką, mecze można rozgrywać także z botami. Mamy możliwość wyboru ilości przeciwników jak i ich poziomu. Dodatkowo do dyspozycji mamy także różne ciekawe lokalizacje.

Wybór broni oraz amunicji jest dość imponujący, tak samo jak napotykane w trakcie rozgrywki sposoby na przywrócenie sobie zdrowia. W trakcie poszukiwania przeciwnika łatwo znajdziemy także dodatkowe zbroje, które zawsze dadzą nam kilka chwil więcej żeby wykonać zadanie, jakim jest eliminacja przeciwnika.

Dla początkujących gra zawiera samouczek, który daje możliwość zapoznania się z zasadami panującymi w grze, czego ewidentnym przykładem są skoki z odbiciem od ścian, co może nie być specjalnie oczywiste dla wielu nie zaprawionych w boju graczy.

No i najważniejsze: gra jest całkowicie darmowa, bez żadnych kruczków, w pełnej wersji. Jest ona także w większości spolszczona. Niestety samouczek jest w wersji anielskiej.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Alien Shooter Alien Shooter
Alien Shooter to klasyczna gra wydana w roku 2003 przez Sigma Team. Gra ma już swój wiek jednak wcale nie stra...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!