Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Strzelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik
Wielkość: 146.45 MB
Autor: Ubi Soft Entertainment
Licencja: demo
Dodano: 05-09-2013
Pobrań: 3 325
Il-2 Sturmovik to gra, w której bohaterem jest radziecki samolot szturmowy rodem z II wojny światowej. My natomiast możemy wcielić się w rolę pilota tej maszyny (oraz innych maszyn, w tym także niemieckich i amerykańskich, przykładem może być dostępny także w demo Messerschmitt) i toczyć podniebne pojedynki. W grze można także atakować cele na lądzie i morzu.

Sterowanie samolotem jest czynnością bardzo trudną. Żeby więc udało się nam wystartować a następnie łatwo sterować samolotem w powietrzu dobrze jest zmienić sobie poziom trudności na łatwy (easy). Możemy także zmienić pojedyńcze ustawienia gry co pozwoli nam dość elastycznie dostosować samolot do naszych umiejętności. Trzeba jeszcze wiedzieć, że samoloty tego typu nie posiadały zaawansowanej elektroniki, która wspomaga ich pracę. O wszystko coś dzieje w samolocie musi zadbać jego pilot.

Ponieważ udostępniona jest tutaj wersja demo to wszystkie dostępne opcje są ograniczone. I tak mamy dostęp do przygotowanych pojedyńczych misji zależnych od tego jaką stronę konfliktu wybierzemy oraz jakim będziemy lecieć samolotem. Możemy też szybko zdefiniować własną misję dokładnie wybierając zarówno swój samolot jaki samoloty przyjacielskie i wrogie. W wersji demo dostępne są cztery samoloty radzieckie oraz dwa niemieckie. Oczywiście dostępny jest także tytułowy IL-2.

Gra jest bardzo efektowna i pomimo tego, że została wydana już dość dawano (jest to pierwsza z całej serii gier o tym tytule) to nadal potrafi zachwycać. Grafika i dźwięk są dość dopracowane i na tym poziomie wystarczające. Jedynie domyślny sposób sterowania wydaje się być nieco nieintuicyjny. Jest on jednak na tyle dobry, że po niezbyt długim czasie można się przyzwyczaić do obsługi gry. Można też przedefiniować obsługę myszki i klawiatury według własnego uznania.Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • myślałem że to pełnaa wersja
  • dobra strzelanka powjetrzna
  • to demo
  • aole

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Delta Force: Black Hawk Down Delta Force: Black Hawk Down
Delta Force: Black Hawk Down czyli Delta Force: Helikopter w ogniu to bardzo dynamiczna strzelanka z gatunku F...

Nawigacja

Nasza społeczność