Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Strzelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Hitman: Kontrakty
Hitman: Kontrakty
Wielkość: 192.77 MB
Autor: IO Interactive
Licencja: demo
Dodano: 21-02-2014
Pobrań: 6 747
Hitman to gra dla starszych graczy, dla wieku od lat 16. Jest tu, a właściwie może być, za sprawą naszej głównej postaci, czyli Agenta 47, sporo krwi, zależnie od tego jak wykonamy powierzone nam zadanie.

Wcielamy się w rolę płatnego zabójcy, uczestniczymy w grze w widoku z perspektywy trzeciej osoby obserwując poczynania naszej postaci. W wersji demo, która została tutaj udostępniona mamy jedną misję, otrzymujemy zadanie zabicia dwóch (złych) postaci z gry, zniszczenie fabryki bomb radioaktywnych (dirty bomb) oraz ucieczkę samolotem.
Nasze zadanie możemy wykonać w dowolny sposób. Na początku dysponujemy strzykawką z trucizną, linką do duszenia oraz dwa rodzaje broni w postaci pistoletu z tłumikiem oraz dwóch pistoletów bez tłumików. Oczywiście najłatwiej rozpocząć zadanie posługując się pistoletem, który nie będzie robił hałasu. Wówczas łatwo jest eliminować wroga: szybko i bez wszczynania alarmu.
Dobrze też jest się przebrać w ubranie wyeliminowanej osoby i ukryć ciało.
W trakcie rozgrywki jest dużo możliwość wpływania na otoczenie w postaci przenoszenia rzeczy, ciał, przebierania się, czy też podnoszenia broni zabitego wroga.

Grafika jest dopracowana i niezbyt wymagająca. Wszystko jest zgrane i gra się dość fajnie. Rozgrywka dostarcza też nieco adrenaliny.


   

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • fajne tylko szkoda ze demo
 • jak pobrać?
 • Długooo sie pobieraaa ;///
 • som tam bronie
 • nooooooooooooooo bardzo
 • wajna gra le sie długo sie pobiera
 • Jak pobrać? Dobre pytanie! ^_^
 • ludzie nie moge pobierać gier bo mam awasta
 • Jakby co to wrzućście albo podajcie link
  do Pełnej wersjii gry !!!
 • mi się ściąga 3 min może byc fajna jak tak to polecam

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Delta Force: Black Hawk Down Delta Force: Black Hawk Down
Delta Force: Black Hawk Down czyli Delta Force: Helikopter w ogniu to bardzo dynamiczna strzelanka z gatunku F...

Nawigacja

Nasza społeczność