Gry do pobrania > Strzelanki, szczelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Blip & Blop - Balls of Steel
Blip & Blop - Balls of Steel
Wielkość: 43.48 MB
Autor: LOADED Studio
Licencja: freeware
Dodano: 12-11-2012
Pobrań: 4 249
To gra zupełnie inna niż wszystkie. Choć znajdują się tutaj elementy różnych bajek czy też gier komputerowych to fabuła gry jest całkowicie odwrócona.

My oczywiście jesteśmy bohaterem gry, a w grze na poszczególnych poziomach rozpoznamy znane postacie z bajek i gier, takie jak: Smerfy, Gargamel, Mario, Luigi, Pokemony, Larę Croft, Lemingi i inne.
W pierwszym poziomie głównymi postaciami są Gorgomel (a raczej może Gargamel - bo został tu specjalnie przemianowany, choć wszyscy zdają sobie chyba sprawę z podobieństwa postaci) oraz Snuff (choć w oryginale są to Smerfy). Najciekawsze jest jednak to, że Goromel został zabity a teraz my musimy dowiedzieć się kto go zabił. Szybko okazuję się, że zrobiły to sprytne i niecodziennie okrutne Snuffy.

Nam pozostaje pomścić Goromela i jak tylko przechodzimy dalej napotykamy chordy Smerfopodobnych postaci. Łatwo rozpoznamy tutaj Łasucha, który rzuca w nas wybuchowymi ciastkami czy też Zgrywusa, który podsyła nam swoje wybuchowe niespodzianki. Smerfetka też nie pozostanie nam dłużna.

Gra jest przeznaczona dla graczy o stalowych nerwach gdyż leje się bardzo dużo krwi. Z drugiej strony cała sytuacja jest dość prześmiewcza i zabawna.

Na nowszych systemach Windows niestety płynność gry pozostawia wiele do życzenia, jednak gra jest możliwa nawet na komputerach z Windows 8.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • Blip & Blop Najlepsza Gra Komputerowa XXI Wieku
  w Dniu 6.5.2022 Roku Gra Blip & Blop Będzie Mieć 20 Lat i Może z Tej Okazji Powstały By Mistrzostwa Gamingowe z Gry Blip & Blop Lub Nawet Gra Blip & Blop Będzie w Wersji Na Konsole Xbox Series X i Mad Box Oraz Na Technologie Cloud Gaming Lub Nawet Gra Blip & Blop Doczeka Się Drugiej Części Lub Ktoś Stworzy Petycje o Blip & Blop 2 Na Stronie www.change.org :)
 • najlepsza girkaaaaaaaa
 • Widać że fajna
 • grałem i fajna gierka
 • ta gra jest zajebista z siostrą doszłem do cmętaża misiów a raczej ja tam doszlem bo siostra wczesniej dedla
 • uwielbiam tą grę
 • a ona na czas??

 • powtażalna ta gra???
 • supppper gieeeerrrrrka!!!!!!!!!!!!! :D

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Alien Shooter Alien Shooter
Alien Shooter to klasyczna gra wydana w roku 2003 przez Sigma Team. Gra ma już swój wiek jednak wcale nie stra...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!