Gry do pobrania > Strzelanki, szczelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Alien Shooter 2 (plus cheats codes - czity) - czyli mega strzelanka
Alien Shooter 2 (plus cheats codes - czity) - czyli mega strzelanka
Wielkość: 262.54 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 27-07-2020
Pobrań: 2 228
Jak to mówią: jest szszelanka, jest zabawa :)
To właśnie taka gra. Możemy tutaj mieć totalną rozpierduchę, różne rodzaje broni, kasa za którą można się doposażać no i chordy obcych, czyli strzelamy do obcych. Do tego możemy sobie skonfigurować czy ma z nich bryzgać zielona, czy też czerwona krew ;)

Czegóż chcieć więcej? Grafika może niezbyt poraża jakością, potwory, czyli nasi alieni niezbyt rozgarnięci, ale za to gra jest darmowa pod każdym względem, do tego jest to pełna wersja do pobrania.

Poza samą grą dodatkową atrakcją są cheats codes (czity, kody, itp.), czyli kody dzięki którym będziemy mogli być bogiem w grze i będziemy mogli panować nad wszystkim bez większych problemów. Oczywiście nie musimy korzystać z tych kodów i oszukiwać ;)

Jeśli w trackie rozgrywki wpiszemy jedno z poniższych kodów na klawiaturze, chwilę potem otrzymamy odpowiadającą danemu kodowi dodatek w grze.
Mamy następujące kody umilające znacząco grę, które jednocześnie zniekształcają taką rozgrywkę:
stwnn - kończy dany poziom pełnym skucesem,
cheath - daje 1000 hp,
st1 - daje 15000 hp,
st2 - niewidzialność,
stammo - daje trochę amunicji,
cheats - + 50 do umiejętności szybkości,
cheatw - + 100 do umiejętności przeładowywania broni,
stkk - zabija wszystkie potwory w promieniu 1000 pikseli od nas,
stk9 - zabija wszystkie potwory na danej mapie,
stgod - dodaje wszystkie umiejętności (100 lub 200) oraz 50000 kaski (pieniędzy),
stm or cheatm - + 10 000 kaski,
stshop - pobiera sklep na dany poziom,
stat - pokazuje statystyki.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • ok

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Delta Force: Black Hawk Down Delta Force: Black Hawk Down
Delta Force: Black Hawk Down czyli Delta Force: Helikopter w ogniu to bardzo dynamiczna strzelanka z gatunku F...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!