Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Offroad Racers
Offroad Racers
Wielkość: 70.07 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 08-03-2013
Pobrań: 7 688
Darmowych i do tego pełnych wersji gier nigdy nie jest za dużo. Offroad Racers to właśnie kolejna gra dająca sporo zabawy, dostępna za darmo i to bez żadnych ograniczeń.

Mamy tutaj możliwość brania udziałów w wyścigach samochodowych w bardzo trudnym terenie. W większości dostępnych torów są to tereny leśne o bardzo nieregularnym i trudnym do jazdy ukształtowaniu.

Dzięki zastosowaniu dość dobrego silnika 3D grafika bardzo ładnie się prezentuje, jednak nie da się grać na każdym sprzęcie. Wymagana jest karta graficzna posiadająca akcelerator przynajmniej z obecnego średniego poziomu. Z powodzeniem poprawnie działa na karcie GeForce 8600 GT. Akecleratory grafiki, wbudowane w płyty główne starszych modeli pozwolą na uruchomienie gry, jednak mogą być spore problemy z płynnością grafiki.

Możemy się tutaj ścigać, możemy także jeździć na czas. Mamy także możliwość brania udziału w rozgrywce, która co pewien czas eliminuje ostatniego zawodnika z udziału w grze.

Ścigamy się na jednej z osiemnastu dostępnych tutaj tras, przy czym na początku mamy tylko jedną a kolejne są odblokowywane tylko wówczas jak uda się nam uzyskać zwycięstwo lub podium (czyli brązowy medal) w konkurencji w jakiej bierzemy udział. Trasy są stosunkowo trudne i są wyjątkowo pagórzyste a ilość zakrętów może przyprawić o zawrót głowy.
Jeździmy jednym z ośmiu samochodów i podobnie jak w przypadku tras dostęp do kolejnych mamy dopiero po wygranych wyścigach. Jednak na początku mamy do wyboru dwa: Rally car oraz Buggy.
To, który wóz jest najlepszy na danej trasie trzeba sprawdzić sememu, bowiem nie zawsze lepsze parametry auta sprawią jego szybszą jazdę w wyścigach.

Zarówno strona graficzna jak i efekty audio oraz muzyka są tak dobrane, że gra może nas bawić nieco dłużej niż zakładaliśmy, tym bardziej, że nie ma żadnych ograniczeń jak na pełną wersję przystało.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • ja jestem na stronie
  • ja jestem
  • to na kierownice ?
  • Pobiera mi się tylko 13min a jeszcze siora u siebie siedzi i słucha muzy. :) :D xD
  • fajna
  • jade jade już jestem 1 ale koxu walnoł mi w dupe i byłem ostatni
  • zaje fajne
  • fajne

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!