Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Desert Race
Desert Race
Wielkość: 88.26 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 20-03-2020
Pobrań: 3 136
Desert Race to całkiem ciekawe wyścigi samochodowe. Są one fajne pod względem graficznym, ale także stopień trudności stwarza, że nie znudzą się one zbyt szybko.

Bierzemy udział w wyścigach samochodowych, jest ich kilka rodzajów: standardowe, w rzucie na pojazd z bocznej kamery, w rzucie z góry oraz dodatkowo mamy także jazdę na czas (wraz z innymi pojazdami, nie uczestniczącymi w wyścigu, jadącymi również w przeciwnym kierunku), który jest z góry zadany a my musimy się w nim zmieścić.

Żeby cokolwiek zyskać i móc ulepszyć wóz, który na początku prowadzi się całkiem tragicznie, musimy zająć miejsce na podium (1-2-3). Miejsce trzecie daje nam jeden punkt, drugie dwa a pierwsze trzy punkty rozbudowy. Każdy z punktów pozwala ulepszyć jeden z parametrów jezdnych pojazdu: szybkość maksymalną (speed), przyspieszenie (acceleration), równowagę (sustainability), możliwości manewrowania (handling).

Gra jest całkiem do rzeczy, trudno jest bez małego treningu zająć któreś z czołowych miejsc. Niestety pojazdy przeciwników często jeżdżą bardzo dziwnie a gdy tylko zetkną się z naszym autem, potrafią się do niego nieco przykleić. To jednak stwarza dodatkowy stopień trudności i pobudza do wytężenia wysiłków w celu zajęcia dobrego miejsca na mecie.

Niezależnie od wad gry, która takowe z pewnością posiada, to zabawa w wyścigi może być całkiem fajna, tym bardziej, że gra udostępniona jest w pełnej wersji i to całkowicie za darmo.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!