Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
BigFoot 4x4 Challenge
BigFoot 4x4 Challenge
Wielkość: 20.48 MB
Autor: http://www.freegamepick.com
Licencja: freeware
Dodano: 18-03-2013
Pobrań: 6 120
BigFoot 4x4 Challenge to świetna samochodówka wyzwalająca niezwykle wiele emocji. Bierzemy udział w wyścigach samochodów z powiększonymi kołami.

Mamy tutaj dostępne dwie konkurencje: standardowe wyścigi, których trasa jest wyznaczona przez świetlne oznaczenia widoczne z daleka oraz walka o flagę. Obie konkurencje oznaczają szybką jazdę po bardzo nieregularnym terenie pełnym kałuż, bagienek i innych zbiorników wodnych, dodatkowo mamy tu niesamowicie dużo bardzo wysokich pagórków, muld i dużych kamieni oraz skał. Cały teren wypełniają krzewy oraz drzewa. To wszystko powoduje, że trasa jest bardzo trudna.

Pierwszym etapem jest wybór samochodu. To ważne bo dany profil nie ma możliwości jego zmiany (można jednak zawsze utworzyć nowy profil z innym autem). Kolejną rzeczą jest wybór wyścigów, w których chcemy wziąć udział. Są różne stopnie trudności oraz mamy różne wygrane pieniężne. Jak tylko uda nam się zająć wysoką pozycje możemy liczyć na mniejszą lub większą nagrodę. Zarobione pieniądze możemy przeznaczyć na ulepszenie auta.

Możemy wziąć udział w jednym z dostępnych na planszy wyścigów. Wysokość wygranej zależy w sporym stopniu od trudności wyścigu.
Jeśli wybierzemy wyścig za flagą to należy kierować się za autem posiadającym flagę i starać się ją przejąć poprzez najechanie auta z zamocowaną flagą. Jak tylko uda się nam ją zdobyć, to musimy ją jak najdłużej utrzymać. Wygrywa ten kto będzie miał flagę przez jak najdłuższy czas.
Drugą konkurencją są klasyczne wyścigi. Musimy jako pierwsi dotrzeć do mety, do której drogę wyznaczają półokrągłe bramy świetlne.

W każdym z wyścigów jest duże zamieszanie z uwagi na wszechstronność pojazdów biorących w nich udział. Duże koła są cechą większości samochodów tej gry i umożliwiają wzajemne najeżdżanie na siebie aut co dodatkowo utrudnia wyścig.

Choć sama grafika i jej detale jest dosyć oszczędna to jednak widok czasem potrafi zawrócić w głowie. Dodatkowo można wybierać grafikę z pełnej gamy różnych rozdzielczości tak żeby ją dostosować do posiadanego monitora. Można wybrać rozdzielczość zarówno dla starszych monitorów jak i nowszych w proporcji panoramicznej.

Udostępniona jest tutaj pełna wersja gry.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • zaje fajna
  • Fajna?
  • fajoska gra
  • ta gra jest fajna

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!