Gry do pobrania > Przygodowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Tomb Raider: Anniversary
Tomb Raider: Anniversary
Wielkość: 257.70 MB
Autor: Crystal Dynamics
Licencja: demo
Dodano: 12-03-2013
Pobrań: 11 072
Tomb Raider to klasyka gier, w której jako jednej z pierwszych zastosowano zaawansowaną grafikę 3D. Do tego ta grafika przedstawia w dużej mierze to co lubią gracze, w szczególności płci męskiej, mianowicie postać pięknej Lary Croft.

Lara Croft to brytyjska archeolog poszukująca skarbów. Ubrana jest zwykle w brązowe szorty oraz niebieskawy top i już w pierwszej grze z całej serii wydanej w roku 1996 prezentowała się znakomicie.

Jest to gra typu TPP (third-person perspective), w której postać Lary prezentowana jest z perspektywy trzeciej osoby a więc podczas sterowania naszej bohaterki jednocześnie ją widzimy. Biorąc pod uwagę precyzyjnie dopracowaną sylwetki Lary Croft, to jedna z największych zalet tej gry. Sterujemy dobrze odwzorowaną postacią, która bardzo dynamicznie się porusza. Możemy chodzić, biegnąć, skakać wdrapywać się, wykonywać różne akrobacje a nawet pływać oraz nurkować. Wszystko zależy od środowiska, w którym aktualnie się znajdujemy.

Tomb Raider: Anniversary to ósma część serii, która jest niejako powtórką pierwszej części ze znacznie lepszą grafiką przystosowaną do nowszego sprzętu. Gra została wydana w roku 2007 i nawet obecnie grafika prezentuje się całkiem nieźle. Fabuła oraz rozgrywka pozostaje taka jak w pierwszej części.

Razem z naszą bohaterką wyruszamy do Ameryki Południowej, do Peru w celu odnalezienia grobowca Qualopeca a w nim mitycznego przedmiotu o nazwie Scion.
Dysponujemy dwoma pistoletami, z których możemy strzelać. Już na samym początku gry musimy ich użyć w celu ochrony przed atakującymi Larę wilkami.

Do pobrania jest wersja demo gry, która umożliwia wykonanie jednej misji.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Jak to sie pobiera?
  • fajna ta gra
  • fajna gra
  • FAJNA GIERKA TYLKO ZE DEMO!!!! ALE FAJNA xD
  • no trudne troche jest ale fajne
  • 100 razy zginołem
  • Super gierka, polecam ;)
  • Fajna gierka
  • Jak się to pobiera?
  • już grałem ale zajebista jest

Dodaj komentarz


Star Wars Jedi Knight: Jedi Acad... Star Wars Jedi Knight: Jedi Acad...
Fascynaci filmów Georga Lucasa z serii Gwiezdnych Wojen, po raz kolejny mogą spróbować swoich sił w grze. W te...
Harry Potter i Czara Ognia Harry Potter i Czara Ognia
Gra jest angielską wersją demonstracyjną opartą na filmie Harry Potter i Czara Ognia (Harry Potter and the Gob...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!