Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Toy Defense 2
Toy Defense 2
Wielkość: 94.47 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 24-06-2015
Pobrań: 790
Gra Toy Defense 2 w dość nietypowej scenerii, bo tworzonej przez zabawki, jest przedstawicielem gatunku Tower Defense, czyli sednem gry jest obrona naszej pozycji. Trasa wroga w naszym kierunku jest z góry ustalona, także i pozycje naszych wojsk są ustalone. Naszym zadaniem jest zakup odpowiedniej ilości i rodzaju wojsk oraz ich rozlokowanie.

Tak jak to w tego typu grach bywa, także i tutaj za likwidacje jednostek wroga nasz skarbiec się powiększa. Zależnie od typu zlikwidowanej jednostki zwykle otrzymujemy od 2 do 10 dolarów. Zakup podstawy naszych jednostek, czyli wojsk piechoty kosztuje nas 20 dolarów. Wśród jednostek, które są dla nas dostępne są działka przeciwpancerne, przeciwlotnicze a także samoloty, które mogą chronić nasze niebo przed nalotem wrogich jednostek.
Każdy rodzaj naszych wojsk jesteśmy w stanie unowocześnić. Wystarczy wydać kilka dolarów...

Jak widać wszystko kręci się wokół ekonomii. Jeśli tylko mamy odpowiednie zasoby finansowe, będziemy w stanie zadbać o jakość naszej armii obronnej.

Poza unowocześnieniem konkretnych jednostek w trakcie walk, mamy także możliwość poszerzania zdolności poszczególnych rodzajów broni.

Gra udostępniona jest w pełnej, darmowej wersji i oferuje trzy różne misje (światy). Każda misja to szereg poziomów do przejścia, także zabawa może być naprawdę długa. Każdy kolejny poziom może być całkiem trudnym wyzwaniem. Pierwsze poziomy należy zaliczyć do gier rekreacyjnych.Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Fajne (-;

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność