Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Talismans of Atlantis
Talismans of Atlantis
Wielkość: 10.61 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 16-01-2021
Pobrań: 773
Gra Talismans of Atlantis zabiera nas w podróż do starożytnej Grecji, Babilonu, Kartaginy, Egiptu i Rzymu. Wszystko w celu zakrojonych poszukiwań zaginionego miasta Atlantydy. Mamy odnaleźć wielki skarb: magiczną, złotą statuę mitycznego stworzenia - Chimery, serce tego znamienitego miasta.

Pakujemy więc swoje bagaże i wybieramy się w podróż, pokonując kolejne miejscowości w poszukiwaniu artefaktów. Artefakty, które mamy znaleźć zawierają w sobie mapę pomocną w celu dotarcia w poszukiwane miejsce.

Taką oto historią zaczyna się ta gra.
My natomiast przemieszczając się po kolejnych punktach i lokacjach wydobywamy kawałki wskazanych powyżej artefaktów. Robimy to poprzez grupowanie minimum trzech tych samych elementów.
Pierwszy poziom jest zdecydowanie najłatwiejszy i przechodzimy go bezproblemowo. Kolejne są już znacząco trudniejsze, bo różnych elementów do grupowania jest więcej, dlatego też ciężej jest ustawić trzy obok siebie.
Żeby ukończyć kolejne plansze często musimy ważyć wszystkie ruchy w ten sposób żeby kawałki rozszyte na planszy szybko przeszyły w dół i żebyśmy zdążyli je zdobyć w wyznaczonym czasie.

W trakcie rozgrywki zdobywamy elementy, które będą mogły nas wspomóc w trudniejszych chwilach: młotek, szpadel, czas oraz lampę.

Gra dostępna jest do pobrania w pełnej wersji i choć rozdzielczość nie jest zbyt ambitna, ale jeśli narzekamy na nadmiar czasu to ta właśnie pozycja fajnie go wypełni.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!