Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Taken Souls: Blood Ritual
Taken Souls: Blood Ritual
Wielkość: 1.36 GB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 30-06-2019
Pobrań: 906
Akcja gry toczy się Londynie, na początku 20 wieku. Seria rytualnych morderstw wstrząsa miastem, młody detektyw James przejmuje śledztwo. Bada on niewytłumaczalne wydarzenia i zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że za wszystkim stoi grupa spiskowców. Po niezbyt długim śledztwie James odkrywa kto kryje się za tymi morderstwami oraz całą otoczką tych zdarzeń. Rolą gracza jest oczywiście wcielenie się w detektywa i zatrzymanie wszelkiego zła, które opanowało Londyn.

Gra jest odmianą kwalifikującą się do kategorii ukryte obiekty. Bardzo ciekawa i dopracowana grafika wraz ze sporą ilością animacji oraz klimatycznym podkładem daje szansę na przeżycie ciekawej przygody w grze.

Gra była i wciąż jedna z wersji tej gry jest sprzedawana na platformie Steam. Obecna cena na Steam to 24,49 zł.

Na naszej stronie pełną wersję gry można pobrać całkowicie za darmo, zgodnie z licencją gry, którą tutaj udostępniamy.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Postaramy się poprawić na przyszłość :)
  • Fajnie by było,gdybyście w opisie zaznaczali,jakie wersje językowe są do wyboru,bo co prawda widzę na screenach,że jest po angielsku,jednak nie wiem,jak w opcjach.Szukam polskich gier i muszę przeglądać każdą ręcznie.
  • łał

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!