Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Silver Tale
Silver Tale
Wielkość: 116.44 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 12-05-2018
Pobrań: 210
Silver Tale to puzzle, które są okraszone pewną historią i planem, w który zostajemy wciągnięci.

Żył raz pewien król. I ten właśnie król jak się okazuje umiera. Oczywistym jest, że jest to choroba chyba najrzadsza na świecie a co za tym idzie istnieje jakaś szansa żeby przeżył, ale w zasadzie jest ona prawie zerowa... Może go uleczyć pewna roślina, która nazywa się silver holly, a która występuje tylko w bardzo odległych jaskiniach. I teraz pytanie... zgadnijcie, kto będzie szukał tego zioła? ;)
Oczywiście to my mamy go poszukać.
Wybieramy sobie zatem najfajniejszego konia jaki jest w królestwie i komu w drogę temu po zioła :)

Na razie to tyle tej smętnej historii, bo w zasadzie gra polega głównie na zbijaniu przedmiotów, które ustawimy koło siebie, co najmniej trzech. Jeśli uda się nam ustawić cztery lub pięć tych samych puzzli to mamy dodatkowy efekt, możliwość zbicia ich nieco więcej na raz. W trakcie rozgrywki są dodatkowe wymogi, czyli zbicie różnokolorowych podkładów oraz odnalezienie przedmiotów, które nam się mogą przydać w naszej wędrówce. Wszystko to łączy się naszą główną historią, tak żeby nie wyszło, że jedyne co tu robimy to grupowanie tych puzzelków.

W sumie gra ma fajną grafikę i podkład, dodatkowo to pełna wersja za darmo. Czy warto próbować? To pytanie już do was, jeśli lubicie puzzle i w sumie dość monotonną rozgrywkę, to pewnie warto :)


 

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Nawigacja

Nasza społeczność