Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Rainbow Web 2
Rainbow Web 2
Wielkość: 23.23 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 28-02-2021
Pobrań: 2 349
Rainbow Web 2 to kolejna odsłona gry o tym samym tytule, która również została udostępniona w Dolinie Gier:
Rainbow Web.
Mamy tutaj grę logiczną, która w tej części została nieco wzbogacona. Są teraz dodatkowe mini gry w trakcie całej rozgrywki.

Główna forma gry pozostała ta sama: przystępując do danego poziomu otrzymujemy sieć (przypominającą sieć pajęczą), która na połączeniach ma różnokolorowe kulki. Niektóre z tych kulek dodatkowo zostały oznaczone literkami. Naszym zadaniem jest ułożyć co najmniej trzy kulki o tym samym kolorze przy pomocy pojedynczych przesunięć (w pionie lub poziomie), wówczas one znikają a w ich miejsce pojawiają się kolejne. Warunkiem ukończenia poziomu jest eliminacja kulek prezentujących literki dzięki czemu układamy hasło danego poziomu.

Tak jak to było w pierwszej części, także i tutaj, kolejne poziomy zawierają utrudnienia polegające na na zerwaniu niektórych połączeń w sieci.

Gra jest ciekawa a samo łączenie kulek w kolory wymaga logicznego myślenia i przewidywania. Niestety często otrzymujemy podpowiedź prezentowane przez samą grę, co może nas rozpraszać, przynajmniej mnie to bardzo denerwowało, jak gra podsuwała mi trójkę, którą można połączyć bo zwykle ta trójka była gorsza niż znaleziona przeze mnie gdyż nie dotyczyła pożądanych kulek z literkami.

Oczywiście gra prezentuje fabułę i opowiada o tęczowym królestwie, jednak jakoś do mnie ta fabuła nie przemawia. Jest to prosty wątek, który raczej nas donikąd nie zaprowadzi...

Grę można pobrać za darmo w pełnej wersji :)


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Prive

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!