Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
PakMan 2008
PakMan 2008
Wielkość: 2.45 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 19-07-2017
Pobrań: 1 102
PakMan to prawdziwy klasyk. Jednak jako gra prosta i popularna ma bardzo dużo klonów. PakMan 2008 jest jednym z nich.

Zabawa w tej grze tkwi właśnie w jej prostocie. Sterujemy naszym bohaterem, w tej roli możemy wybrać postać o wyglądzie chłopca lub dziewczynki, i unikamy innych stworków biegających po planszy, która jest labiryntem. Naszym zadaniem jest przejście całego labiryntu i zebranie trójkącików, które oznaczają trasę. Musimy to zrobić w ściśle zdefiniowanym czasie.
Oryginalny Pacman zjadał elementy ułożone na drodze labiryntu.

W trakcie rozgrywki zbieramy różne rzeczy, które mogą nam pomóc: czas, dzięki któremu zwiększamy sobie szansę na skończenie poziomu, serce dające nam kolejne życie oraz inne ciekawe dodatki. Możemy na przykład zdobyć na chwilę moc dzięki której spotkanie ze stworkiem skończy się źle dla niego a nie dla nas jak to zwykle ma miejsce. Innym ciekawym efektem jest zamrożenie stworków czyhających na nasze życie.

Gra jest darmowa i można ją pobrać w pełnej wersji.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!