Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Mahjong - Najwspanialsze Miasta Świata
Mahjong - Najwspanialsze Miasta Świata
Wielkość: 41.26 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 10-06-2013
Pobrań: 3 528
Mahjong (albo Madżong, tak, to ponoć równie poprawna forma nazwy tej gry) to pochodząca z Chin gra, która została zaadaptowana jako gra komputerowa. Pierwowzór był przeznaczony dla czterech graczy i składał się ze 144 kamieni, wyglądem przypominających domino.
W naszej grze zasady zostały zaadaptowane na potrzeby gracza komputerowego. Wystarczy więc jeden gracz, który musi wybierać karty według ustalonych zasad, które także zostały znacząco zmodyfikowane względem oryginału.

W przypadku gry Mahjong - Najwspanialsze Miasta Świata, która w pełnej wersji jest udostępniona tutaj do pobrania, zależnie od poziomu mamy nieco inne zasady, w których gracz każdorazowo dąży eliminacji wszystkich kart z pola gry.

Dodatkową atrakcją jest tutaj tło, które pokazuje znane miasta świata.

Dostępna tutaj gra Mahjong to gra logiczna. Zasady są dość proste jednak są prezentowane w języku angielskim co może stanowić pewien problem w ich zrozumieniu. Z drugiej strony można też odnaleźć stosowane w danym poziomie zasady metodą prób i błędów.
W pierwszym poziomie szukamy zwykłych par. W drugim poziomie wskazujemy karty, które nie posiadają żadnej pary. W trzecim poziomie grupujemy pary oraz dodatkowo ustawiamy kolorami karty od najwyższej do najniższej czyli od asa poprzez króla, damę, itd.
W kolejnym poziomie szukamy par miedzy grupami oddzielonymi murem przy zachowaniu zasady, że parę może mieć karta z odsłoniętym lewym lub prawym brzegiem.

Podsumowując, gra jest bardzo ciekawa i można przy niej miło spędzić czas, pod warunkiem, ze lubimy takie logiczne łamigłówki. Do gry musimy wykorzystać także naszą spostrzegawczość.

Amatorzy mahjong, tutaj znajdą kolejną grę tego typu: Mah Jong Quest.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Mam nadzieje że to nie jest jakaś 30 minutówka tak jak z alwara
  • GRA SŁABA ALE DA SIĘ GRAĆ :-D
  • dość fajna gierka

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!