Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Magiczna Farma
Magiczna Farma
Wielkość: 17.34 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 19-02-2017
Pobrań: 1 814
Magiczna Farma (Magic Farm) to gra farmerska. Wcielamy się w rolę Iris, która staje przed zadaniem hodowli kwiatów.

Iris jest uczennicą szkoły, w której odbywa się nauka uprawy roślin, także generalnie jest przygotowana do zadań, które mają być za chwilę przez nią podjęte.

Wszystko rozpoczyna się od tego, że rodzice Iris nagle znikają. Trzeba więc ich jak najszybciej odszukać i do tego potrzebne są pieniądze, których Iris nie ma. Jej rodzice są właścicielami ziemi dlatego też Iris wpada na pomysł żeby zacząć uprawiać tą ziemię, posadzić na niej kwiaty i tak właśnie zdobyć pieniądze.

No cóż... Fabuła nieco dziwna zważywszy na okres, w którym pieniądze przeznaczone na poszukiwania zostaną pozyskane w stosunku do tego, że są potrzebne na już. Ale nie ma co się czepiać ;)

Zaczynamy więc zabawię z kwiatkami: sadzimy rumianek i sprzedajemy go, robimy bukiety, za które otrzymujemy nieco więcej kasy. Po pewnym czasie zabieramy się za inne gatunki kwiatów, wśród nich róże.
Musimy także zadbać o środowisko, na którym mają rosnąć nasze kwiatki: podlewamy więc ziemie i chronimy nasze rośliny przed szkodnikami.

Jak tylko odpowiednio rozwiniemy produkcję kwiatów możemy wynająć detektywa, który zajmie się poszukiwaniem rodziców Iris.

Grę można pobrać całkowicie za darmo, nie ma ona też żadnych ograniczeń ani reklam.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!